Учасники ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2017-2018 н.р.:

Міністерство освіти і науки України

Відділ освіти

Пустомитівської районної державної адміністрації

12 вересня 2018 року НАКАЗ м. Пустомити

№ 347

Про проведення І - ІІ етапів

предметних олімпіад

у 2018/2019 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2018 року №849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2018/2019 навчальному році» та наказу департаменту освіти і науки Львівської ОДА №07-01/316 від 06.09.2018р. «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» , відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. №1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.10.2011р. №1318/20056, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЮ:

1. Районному методичному кабінету (завідувач С.Щерба):

1.1 Підготувати олімпіадні завдання для проведення шкільних предметних олімпіад з:німецької мови, англійської мови, математики, української мови та літератури, біології, інформатики, географії, фізики, хімії, історії, екології, інформаційні технології, правознавства,економіки, астрономії, християнської етики; трудового навчання.

1.2 Скласти розклад І етапу предметних олімпіад;

1.3 За півгодини до початку олімпіади забезпечити завданнями через Інтернет носії школи.

1.4 Провести ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад на базі шкіл району згідно графіка, розробленого ЛОІППО( додаток №4).

1.5 Олімпіади проводити згідно з Положенням про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у редакції, затвердженій наказом Головного управління освіти і науки від 25 вересня 2012 року № 756 (із змінами).

1.6 Районному методичному кабінету надіслати на адресу обласного інституту післядипломної педагогічної освіти:

1.7 до 15 листопада 2018 року – пропозиції до складу оргкомітетів та журі ІІІ етапу олімпіад;

1.8 до 22 грудня 2018 року– звіти про проведення ІІ етапу, заявки на участь команд у ІІІ етапі Всеукраїнських базових олімпіад з базових дисциплін.

1.9 Затвердити склад оргкомітету та предметних журі з проведення ІІ етапу олімпіад (додатки № 5, 6).

2. Начальникам відділів освіти ОТГ Пустомитівського району:

2.1 забезпечити учнів та учителів для участі у ІІ (районний) етапі Всеукраїнських олімпіад 2018-2019 н.р.

2.2 забезпечити учителів, членів журі ІІ (районний) етапу Всеукраїнських олімпіад, для перевірки олімпіад них завдань згідно додатку ( додаток 6)

3. Директорам загальноосвітніх середніх шкіл:

3.1 Забезпечити організацію проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад згідно розкладу у 2018 році (Додаток 1).

3.2 Сформувати оргкомітет та журі І етапу всеукраїнських предметних олімпіад;

3.3 Провести І етап предметних олімпіад згідно розкладу(додаток 1);

3.4 Визначити переможців з учасників шкільних олімпіад, що набрали більше 50% балів.

3.5 Подати звіт про проведення шкільної олімпіади (форма звіту додається, додаток №2) та заявку на участь переможців у районних предметних олімпіадах (форма заявки додається, додаток №3) до 11.00 год наступного дня після олімпіади ( просимо заявку та звіт заповнювати повністю).

3.6 Олімпіади проводити згідно з Положенням про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у редакції, затвердженій наказом Головного управління освіти і науки від 5 жовтня 2007 року № 739.

4 Централізованій бухгалтерії відділу освіти оплатити проїзд учням, проїзд і добові вчителям, що супроводжують учнів, та членам журі олімпіад. Членам журі районної олімпіад з української мови та літератури оплатити відрядження за 2 дні.

5 Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача райметодкабінетом С.Щербу

Начальник відділу освіти Т.Стахів

Додаток №1

до наказу №347

від 12.09.2018 року

№ з/п Час подачі завдань через електронну пошту дата проведення час проведення предмет дата і час подання через електронну пошту заявки та звіту
дата час
1 За 30-15 хвилин до початку олімпіади 16.10.2018 р. 14.00 англійська мова 18.10.2018 р. до 11.00
2 16.10.2018 р. 14.00 екологія 18.10.2018 р. до 11.00
3 17.10.2018 р. 14.00 математика 19.10.2018 р. до 11.00
4 17.10.2018 р. 14.00 астрономія 19.10.2018 р. до 11.00
5 18.10.2018 р. 14.00 німецька мова 22.10.2018 р. до 11.00
6 18.10.2018 р. 14.00 біологія 22.10.2018 р. до 11.00
7 19.10.2018 р. 14.00 трудове навчання 22.10.2018 р. до 11.00
8 19.10.2018 р. 14.00 християнська етика 22.10.2018 р. до 11.00
9 22.10.2018 р. 14.00 фізика 24.10.2018 р. до 11.00
10 22.10.2018 р. 14.00 правознавство 24.10.2018 р. до 11.00
11 23.10.2018 р. 14.00 інформатика 25.10.2018 р. до 11.00
12 23.10.2018 р. 14.00 українська мова та література 25.10.2018 р. до 11.00
13 24.10.2018 р. 14.00 географія 26.10.2018 р. до 11.00
14 24.10.2018 р. 14.00 ІКТ 26.10.2018 р. до 11.00
15 25.10.2018 р. 14.00 хімія 29.10.2018 р. до 11.00
16 25.10.2018 р. 14.00 історія 29.10.2018 р. до 11.00
17 26.10.2018 р. 14.00 економіка 29.10.2017 р. до 11.00

Додаток №2

до наказу №347

від 12.10.2018 року

ЗВІТ

про проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з

у 2018-2019 навчальному році у _______________ЗОШ

Класи Кількість учасників Кількість
І місце ІІ місце ІІІ місце
11
10
9
8
Разом

Директор школи

Голова журі олімпіади

“ “ 2018 року

Додаток №3

до наказу №347

від 12.10.2018 року

ЗАЯВКА

на участь команди ________________ЗОШ

у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

з ________________у 2018 році

За рішенням оргкомітету і журі І етапу Всеукраїнської олімпіади на ІІ етап

Всеукраїнської олімпіади направляються такі учні – переможці І етапу олімпіади:

№ з/п Прізвище, імя, по батькові учня (порвністю) Дата народження школа клас Клас (курс) навчання місце Прізвище, імя та по батькові вчителя (порвністю) Додаткова інформація (компютерна мова програмування)

Керівником команди призначено

Голова оргкомітету_____________________________

Голова журі____________________________________

« ____» ___________ 2018 року

Додаток № 4

до наказу № 347

від 12.09.2018 р.

Графік проведення ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2018/2019 навчальному році

№ з/п Дата проведення Предмет Місце проведення
1 3 листопада Німецька мова Пустомитівська ЗОШ №1
2 4 листопада Англійська мова Пустомитівська ЗОШ №2
3 10 листопада Математика Пустомитівська ЗОШ №2
4 10 листопада Християнська етика Пустомитівська ЗОШ №2
5 11 листопада Біологія Пустомитівська ЗОШ №2
6 11 листопада ІКТ Пустомитівська ЗОШ №2
7 17 листопада Трудове навчання Зимноводівська ЗОШ №1
8 18 листопада Історія Пустомитівська ЗОШ №2
9 18 листопада Інформатика Пустомитівська ЗОШ №2
10 24 листопада Українська мова та література Пустомитівська ЗОШ №1
11 25 листопада Фізика Пустомитівська ЗОШ №2
12 1 грудня Економіка Пустомитівська ЗОШ №1
13 1 грудня Хімія Пустомитівська ЗОШ №1
14 2 грудня Правознавство Пустомитівська ЗОШ №1
15 2 грудня Географія Пустомитівська ЗОШ №1
16 8 грудня Екологія Пустомитівська ЗОШ №1
17 8 грудня Астрономія Пустомитівська ЗОШ №1

Додаток № 5

до наказу № 347

від 12.09.2018 р.

Склад оргкомітету

з проведення ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

1. Щерба Стефан Стефанович, завідувач РМК голова комітету

2. Козирський Володимир Володимирович,

головний спеціаліст відділу освіти член комітету

3. Качмарик Марія Андріївна, голова районної профспілкової

організації працівників освіти і науки член комітету

4. Мороз Сергій Йосипович, директор Пустомитівської ЗОШ №1 член комітету

5. Мадай Ігор Богданович, директор Пустомитівської ЗОШ №2 член комітету

6. Кос Володимир Романович, директор Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. член комітету.

Додаток № 6

до наказу № 347

від 12.10.2018 р.

Склад журі

з проведення ІІ етапу Всеукраїнських предметних оліипіад

Українська мова та література

1. Ілик П.І., методист РМК голова журі

2. Нікішина З.О., учитель Семенівської ЗОШ член журі

3. Коновалик Р.М., учитель Зимноводівської ЗОШ №1 член журі

4. Бедрій І.Р., учитель Лисиничівської ЗОШ член журі

5. Цундер Н.Р., учитель Чижиківської ЗОШ член журі

6. Іващишин О.П.., учитель Ставчанського НВК член журі

7. Шилич М.В., учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

8. Глуховецька М.Л., учитель Щирецької ЗОШ №1 член журі

9. Дмитрик Л.І., учитель Оброшинської ЗОШ член журі

10. Богоніс Г.Б., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

11. Марухняк І.С., учитель Поршнянського НВК член журі

12. Потовська О.І., учитель Сокільницької ЗОШ член журі

13. Андрушко Г. В., учитель Давидівської ЗОШ член журі

14. Мецан О. М., учитель Чишківської ЗОШ член журі

Англійська мова

1. Ілик П.І., методист РМК голова журі

2. Фещенко О.В., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

3. Фай Л.Ф., учитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

4. Штогрин М.І., учитель Солонківської ЗОШ член журі

5. Заворотна Н.С., учитель Оброшинської ЗОШ член журі

6. Стик О.М., учитель Давидівської ЗОШ член журі

7. Пясецька О.В., учитель Ямпільського НВК член журі

8. Паньків Л.Я., учитель Мурованської ЗОШ член журі

9. Тарасенко Л.Л., учитель Лисиничівської ЗОШ член журі

10. Штойко М.Р., учитель Підберізцівського НВК член журі

11. Салагай Н.П., учитель Сокільницької ЗОШ член журі

12. Кавецька Л. А., учитель Давидівської ЗОШ член журі

13. Павлишин Н.Р., учитель Пикуловицького НВК член журі

14. Музичук Н.В., учитель Гамаліївської ЗОШ член журі

15. Сосновська І.Й., учитель Чишківської ЗОШ член журі

16. Віняр І.С., учитель Зимноводівської ЗОШ №1 член журі

17. Слоновська Н.Є., учитель Годовицької ЗОШ член журі

Німецька мова

1. Ілик П.І., методист РМК голова журі

2. Левицька Л.Я.., учитель Щирецької ЗОШ №1 член журі

3. Пісецька Н.М., учитель Дмитрівської ЗОШ член журі

4. Слоновський Є.Й. , учитель Годовицької ЗОШ член журі

5. Левицька А.М., учитель Ставчанської ЗОШ член журі

6. Кнігініцька І.В., учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

7. Бубенчик О. О., учитель Винничківського НВК член журі

8. Дика О.Є., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

Математика

1. Стахурська М.М., методист РМК голова журі

2. Мельник Б.Б., учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

3. Ярмола Г.В., учитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

4. Панахид О.П., учитель Ставчанського НВК член журі

5. Петрів Г.І.., учитель Ямпільського НВК член журі

6. Щурко Л.Б., учитель Чишківської ЗОШ член журі

7. Халявка Г.З., учитель Зимноводівської ЗОШ №2 член журі

8. Вовк М.М., учитель Оброшинської ЗОШ член журі

9. Рик Г.М.., учитель Солонківської ЗОШ член журі

Географія

1. Щерба С.С., завідувач РМК голова журі

2. Бернатович Л.К., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

3. Лісовець О.О., учитель Містківської ЗОШ член журі

4. Партем К.М., учитель Зубрянського НВК член журі

5. Микитка У.Б., учитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

6. Бенюк Г.М., учитель Миклашівського НВК член журі

7. Качмар С.В., учитель Лапаївської ЗОШ член журі

8. Кузик І.В., учитель Поршнянського НВК член журі

9. Панчук О. В., учитель Давидівської ЗОШ член журі

10. Каспряк Н. В., учитель Чишківської ЗОШ член журі

Історія

1. Варгаль Н.О.., методист РМК голова журі

2. Дячишин Ю.О.., учитель Містківської ЗОШ член журі

3. Вахула.Л.Л., учитель Сокільницької ЗОШ член журі

4. Майко І.Р., учитель Звенигородської ЗОШ член журі

5. Багрій І.В., учитель Оброшинської ЗОШ №1 член журі

6. Ферко Т.М., учитель Ставчанського НВК член журі

7.Шекета В. І., учитель Давидівської ЗОШ член журі

8.Гавдунович І. Р., учитель Кротошинської ЗОШ член журі

9. Мочурад О.С.., учитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

Основи правознавства

1. Варгаль Н.О.., методист РМК голова журі

2. Куций А.Ф., учитель Борщовицької ЗОШ член журі

3. Дрозда Р.С., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

4. Косилович О.О., учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

5. Колодій О.І.., учитель Ставчанського НВК член журі

Економіка

1. Варгаль Н.О.., методист РМК голова журі

2. Мороз Г.Ю, учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

3. Сениш Л.Р. , учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

4. Партем К.М., учитель Зубрянського НВК член журі

5. Лісовець О.О., учитель Містківської ЗОШ член журі

Християнська етика

1 Ілик П.І., методист РМК голова журі

2. Весна Т.О., учитель Зубрянського НВК член журі

3. Василюк О.М., учитель Поршнянської ЗОШ член журі

4. Гнатів Н.С., учитель Лапаївської ЗОШ член журі

5. Гарат М.М., учитель Давидівської ЗОШ член журі

6. Гоза О.І., учитель Зимноводівської ЗОШ №1 член журі

7. Білецька О.М., учитель Зимноводівської ЗОШ №2 член журі

8. Сех Л.І., учитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

Фізика

1. Щерба С.С., завідувач РМК голова журі

2. Гук Л.П., учитель Семенівської ЗОШ член журі

3. Жовтанська Н.М., учитель Кротошинської ЗОШ член журі

4. Ворощак І. В., учитель Зимноводівської ЗОШ №2 член журі

5. Жолинська О. Д., учитель Давидівської ЗОШ член журі

6. Романів Г.Р., учитель Щирецької ЗОШ №1 член журі

7. Билень В.І., учитель Ставчанського НВК член журі

8. Матківський Р.М., учитель Борщовицького НВК член журі

9.Чобіт О.М., учитель Старосільської ЗОШ член журі

10. Гамар В.Є., учитель Наварійської школи - гімназії член журі

11. Штаблава – Войцеховська А.М., учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

Інформатика

1. Щерба С.С., завідувач РМК голова журі

2. Сабор Г.О., вчитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

3. Матківський Р.М., учитель Борщовицької ЗОШ член журі

4. Дмитровський А.С., учитель Мурованської ЗОШ член журі

5. Куник І.І., учитель Містківської ЗОШ член журі

6. Голубйовська Г. П., учитель Давидівської ЗОШ член журі

ІКТ

1. Щерба С.С., завідувач РМК голова журі

2. Сабор Г.О., вчитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

3. Матківський Р.М., учитель Борщовицької ЗОШ член журі

4. Дмитровський А.С., учитель Мурованської ЗОШ член журі

5. Носовська О.В., учитель Щирецької ЗОШ №1 член журі

6. Білоус Л.І., учитель Ямпільського НВК член журі

7. Перервіна О.М., учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

8. Панахид О.П., учитель Ставчанського НВК член журі

9. Федина О.М., учитель Семенівської ЗОШ член журі

10. Бойдуник О. І., учитель Чишківської ЗОШ член журі

Трудове навчання

1. Щерба С.С., завідувач РМК голова журі

2. Бакай І.С., учитель Мурованської ЗОШ член журі

3.Демчук М.Т., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

4. Морикишка М.І.., учитель ЗвенигородськоїЗОШ член журі

5. Матківська М.І., учитель Пикуловицького НВК член журі

6. Бабенко О.А., учитель Підбірцівської ЗОШ член журі

7. Гах В.І., учитель Лапаївської ЗОШ член журі

8. Щурко М. В., учитель Давидівської ЗОШ член журі

9. Фігура М. Й., учитель Чишківської ЗОШ член журі

Біологія

1. Щерба С.С., завідувач РМК голова журі

2. Краєвська Н.С., учитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

3. Метко С.М., учитель Наварійської ЗОШ член журі

4. Даць О.С., учитель Щирецької ЗОШ №;2 член журі

5.Камінецький Л.Ю., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

6.Лампицька Г.В., учитель Пикуловицького НВК член журі

7.Мороз Р.П., учитель Семенівської ЗОШ член журі

8. Дика В. В., учитель Давидівськї ЗОШ член журі

9. Стик О. Я., учитель Пасіки-Зубрицька ЗОШ член журі

Хімія

1. Щерба С.С.., завідувач РМК голова журі

2. Братюк О.Г., учитель Оброшинської ЗОШ член журі

3. Демчук Б.Б., учитель Щирецької ЗОШ №1 член журі

4. Ільків Г.І., учитель Ланівської ЗОШ член журі

5. Буряник О.А., учитель Лапаївської ЗОШ член журі

6. Камінецький Л.Ю., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

7. Ярош І.В., учитель Зимноводівської ЗОШ №1 член журі

8. Стрихарська – Сухоцька Н.Р., учитель Солонківської ЗОШ член журі

9. Перестюк Г В., учитель Давидівської ЗОШ член журі

10.Панкевич О. Б., учитель Чишківської ЗОШ член журі

Астрономія

1. Щерба С.С.., завідувач РМК голова журі

2. Мороз С.Й.., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

3. Ворощак І.В., учитель Зимноводівської ЗОШ №1 член журі

4. Жовтанська Н.М., учитель Кротошинської ЗОШ член журі

Екологія

1. Варгаль Н.О.., методист РМК голова журі

2. Кикоть О.В.. - учитель Пустомитівської ЗОШ №1. член журі

3. Шевчук О.М. - учитель Солонківської ЗОШ. член журі

4. Дика В. В., учитель Давидівськї ЗОШ член журі

5. Стик О. Я., учитель Пасіки-Зубрицька ЗОШ член журі

ЗАТВЕРДЖЕНО

Голова Пустомитівської

районної державної

адміністрації __________І.С.Хрунь

РАЙОННА ПРОГРАМА

РОБОТИ З ОБДАРОВАНОЮ

УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ

На 2018-2020 РОКИ

м.Пустомити

2018 рік

ПАСПОРТ

районної Програми роботи з обдарованою учнівською молоддю

1. Ініціатор розроблення програми Пустомитівська районна державна адміністрація
2. Дата, номер і назва документа органу виконавчої влади про розроблення програми Закон України «Про освіту», Закон України «Про загальну середню освіту», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» (пункт 16 частини 1 статті 43)
3. Розробник програми Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації,
4. Відповідальний виконавець програми Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
5. Учасники програми Пустомитівська районна державна адміністрація, Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації керівники навчальних закладів
6. Термін реалізації Програми 2018-2020 роки
7. Загальний орієнтовний обсяг фінансових ресурсів за рахунок місцевих бюджетів, всього 1527,0 тис. грн.

РАЙОННА ПРОГРАМА

РОБОТИ З ОБДАРОВАНОЮ УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ

на 2018-2020 роки

І. Загальні положення

Районна Програма роботи з обдарованою молоддю на 2018-2020 роки (далі Програма) розроблена відповідно до законів Закон України «Про загальну середню освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні».

Районна Програма роботи з обдарованою молоддю на 2018-2020 роки спрямована на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації особистості в сучасному суспільстві, постійного духовного самовдосконалення.

ІІ. Мета та основні завдання Програми

Мета програми полягає у наданні системної підтримки талановитим дітям; формуванні системи виявлення, навчання, виховання обдарованої молоді, створенні умов для самореалізації та розширенні їх соціально-правових гарантій.

Основні завдання Програми:

- створення ефективної системи виявлення та розвитку обдарованих дітей та молоді;

- оновлення змісту та форм роботи щодо створення особистісно орієнтованої системи роботи з обдарованими дітьми та молоддю;

- впровадження новітніх інноваційних технологій навчання і виховання обдарованих дітей та молоді;

- залучення обдарованої молоді до здобуття позашкільної освіти з метою задоволення потреби у професійному самовизначенні та творчій самореалізації;

- підвищення ефективності діяльності закладів освіти для обдарованих дітей через їх профілізацію та залучення школярів до участі у регіональних, всеукраїнських, міжнародних заходах, спрямованих на виявлення і підтримку обдарованої молоді;

- формування та підвищення рівня ключових компетенцій професійного педагога, який працює з обдарованими дітьми та молоддю;

- створення системи морального та матеріального заохочення обдарованих дітей та молоді;

- стимулювання творчого самовдосконалення дітей та учнівської молоді, підтримка обдарованих учнів - призерів та учасників мистецьких, інтелектуальних, творчих конкурсів, олімпіад, конкурсів МАН, спортивних змагань обласних та Всеукраїнських рівнів;

- піднесення статусу обдарованої молоді та її наставників.

ІІІ. Обґрунтування шляхів та засобів розв’язання проблеми, обсяги та джерела фінансування, строки виконання Програми

Програма розрахована на три роки.

Реалізація заходів Програми здійснюватиметься за рахунок місцевого бюджету.

Прогнозований обсяг коштів, що планується залучити до фінансування, передбачається у сумі 1527,0тис.грн.

Обсяг фінансування Програми за рахунок місцевого бюджету визначається щорічно, виходячи з конкретних завдань Програми та реальних можливостей бюджету.

Координатором роботи щодо виконання заходів Програми та головним розпорядником коштів місцевого бюджету на реалізацію відповідних заходів - є Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації.

ІV. Перелік заходів Програми та результативні показники

Програма передбачає виконання заходів:

- створення районного банку даних про обдаровану молодь;

- сприяння наступності в системі роботи з обдарованою молоддю загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів;

- залучення обдарованої молоді до науково-дослідницької, експериментальної, творчої діяльності із організацією факультативів, гуртків, що працюють з обдарованою молоддю;

- участь у районних предметних олімпіадах, конкурсах, конкурсах-захистах, турнірах і фестивалях, популяризація здобутків обдарованої молоді, поширення досвіду роботи педагогічних працівників;

- розроблення механізму стимулювання обдарованої молоді та її наставників;

- удосконалення навчально-матеріальної бази закладів освіти.

Результативні показники:

Виконання Програми у 2018-2020роках дасть змогу:

- сформувати систему виявлення і відбору обдарованої молоді та надання їй соціально – педагогічної підтримки;

- підвищити рівень науково – методичного та інформаційного забезпечення

педагогічних працівників, які проводять роботу з обдарованою молоддю;

- підвищити рівень професійної компетентності у визначенні методів, форм, засобів, технологій навчання і виховання;

- розширити інформаційно – аналітичний банк даних «Обдарованість»;

- розробити механізм стимулювання обдарованої молоді, педагогічних працівників, які працюють з нею.

V. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюється Пустомитівською районною державною адміністрацією. Основними формами контролю за реалізацією заходів та досягнень показників Програми будуть:

- розпорядження голови Пустомитівської районної державної адміністрації про встановлення контролю за реалізацією програми;

- звітність Відділу освіти про хід виконання Програми;

- залучення засобів масової інформації до висвітлення питань щодо реалізації Програми;

- обговорення стану та проблем реалізації Програми на засіданні колегії Відділу освіти Пустомитівської районної державної адміністрації.

Організаційний супровід виконання Програми здійснює Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації.

VI. ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ

з виконання районної Програми роботи з обдарованою молоддю на 2018-2020 роки

№ з/п Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів програми Термін виконання заходу Головний розпорядник бюджетних коштів Джерела фінансування Прогнозований обсяг фінансових ресурсів для виконання завдання, тис. грн У тому числі за роками (тис. грн.)
2018 2019 2020
1. Удосконалення нормативно – правової бази 1.1.Створення Каталогу нормативно –правових та науково –методич-них матеріалів із питань роботи з обдарованими дітьми 2018 Відділ освіти Пустомитівської РДА Без фінансування - - - -
Разом - - - -
2. Підвищення рівня науково- методичного забезпечення педагогічних працівників 2.1. Розроблення пакету методичних рекомендацій із питань організації роботи з обдарованими дітьми 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА Без фінансування - - - -
2.2. Організація і проведення науково- практичних семінарів, конференцій щодо питань роботи з обдарованою молоддю 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА за рахунок коштів місцевого бюджету 13,0 5,0 8,0 10,0
2.3. Сприяння створенню авторських методичних і навчальних матеріалів з питань роботи з обдарованою молоддю, забезпечення їх впровадження 2017-2018 Відділ освіти Пустомитівської РДА Без фінансування - - - -
Разом 13,0 5,0 8,0 10,0
3. Виявлення обдарованої молоді і створення умов для її розвитку 3.1.Створення районного банку даних “Обдарованість” 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА Без фінансування - - - -
3.2. Забезпечення участі дітей у всеукраїнських та обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсах-захистах науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН, інтелектуальних конкурсах, турнірах. 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА за рахунок коштів місцевого бюджету 24,0 6,0 8,0 10,0
3.3. Забезпечення проведення районних та участі в обласних і Всеукраїнських заходах з дітьми та молоддю за напрямами позашкільної освіти 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА за рахунок коштів місцевого бюджету 20,0 4,0 6,0 10,0
Разом 44,0 10,0 14,0 20,0
4. Підтримка обдарованої молоді 4.1. Призначення стипендій обдарованій молоді – переможцям мистецьких, інтелектуальних, творчих конкурсів, олімпіад, конкурсів МАН, спортивних змагань обласних та Всеукраїнських рівнів. 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА за рахунок коштів місцевого бюджету 90,0 24,0 30,0 36,0
Разом 90,0 24,0 30,0 36,0
5. Кадрове забезпечення 5.1. Участь педагогічних працівників в обласних та Всеукраїнських заходах з питань роботи з обдарованою молоддю 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА за рахунок коштів місцевого бюджету 90,0 10,0 30,0 50,0
5.2. Виплата премій педагогічним працівникам, які підготували переможців мистецьких, інтелектуальних, творчих конкурсів, олімпіад, конкурсів МАН, спортивних змагань обласних та Всеукраїнських рівнів. 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА за рахунок коштів місцевого бюджету 1290,0 350,0 350,0 525,0
Разом 1380,0 360,0 380,0 575,0
6. Співпраця з громадськими організаціями 6.1. Координація діяльності органів місцевого самоврядування, навчальних закладів з громадськими організаціями у сфері розвитку та підтримки обдарованої молоді 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА Без фінансування - - - -
Разом - - - -
Усього за програмою 1527,0 399,0 432,0 641,0
№ з/п прізвище, імя, по батькові учня предмет школа клас Прізвище, імя та по батькові вчителя
1 Лехка Юлія Олегівна правознавство Борщовицький НВК 9 Куций Андрій Федорович
2 Панахид Олена Тарасівна правознавство Ставчанський НВК 11 Колодій Ольга Іванівна
3 Бушко Юрій Ігорович правознавство Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Шекета Василь Іванович
4 Ковальчук Олеся Олегівна правознавство Пустомитівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. 9 Дрозда Руслана Степанівна
5 Кушнір Юлія Михайлівна Трудове навчання Пикуловицький НВК 9 Матківська Марія Іванівна
6 Гацько Олег Сергійович Трудове навчання Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Бакай Василь Ігорович
7 Гаргаля Мар’ян Олегович Трудове навчання Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 Бакай Василь Ігорович
8 Гненюк Кароліна Андріївна Трудове навчання Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 Демчук Марія Тимофіївна
9 Михайлів Богдан Ігорович ІКТ Щирецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст 9 Вовк Наталія Петрівна
10 Дмитровська Ярина Андріївна ІКТ Мурованська ЗОШ I-III ст. 8 Дмитровський Андрій Степанович
11 Гоголь Святослав Олегович економіка Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 11 Микитка Уляна Богданівна
12 Любицька Анастасія Олексіївна екологія Борщовицький НВК 11 Фрис Юрій Степанович
13 Росипська Марта Ярославівна екологія Годовицька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Максимів Ірина Василівна
14 Проців Богдан Васильович інформатика Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Сабор Галини Олександрівна
15 Підгорецький Арсен Володимирович інформатика Ямпільський НВК 10 Білоус Лідія Іванівна
16 Бедрило Богдан Богданович інформатика Оброшинська ЗОШ I-III ст. 10 Магала Оксана Василівна
17 Грицько Катерина Сергіївна астрономія Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. 11 Мороз Сергій Йосипович
18 Вовк Василина Андріївна астрономія Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. 10 Мороз Сергій Йосипович
19 Деда Ольга Петрівна історія Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 8 Косилович Оксана Олексіївна
20 Лев Андрій Володимирович історія Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 Василишин Оксана Борисівна
21 Моравська Марія Богданівна історія Мурованська ЗОШ I-III ст. 11 Мельничук Христина Ігорівна
22 Хомин Віталій Юрійович історія Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 Басюк Оксана Ярославівна
23 Болкун Маркіян Андрійович історія Борщовицький НВК 8 Куций Андрій Федорович
24 Будинкевич Анна Петрівна хімія Лапаївська ЗОШ I-III ст. 9 Буряник Ольга Антонівна
25 Волос Ольга Василівна хімія Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІст. 11 Ярош Ірина Василівна
26 Пілавка Орест Олегович хімія Борщовицький НВК 8 Фрис Юрій Степанович
27 Молочій Софія Андріївна хімія Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Юзич Андрій Романович
28 Василишин Дзвінка Борисівна хімія Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Стрихарська Наталія Романівна
29 Хомин Віталій Юрійович географія Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 Мандзик Тетяна Володимирівна
30 Болкун Маркіян Андрійович географія Борщовицький НВК 8 Колб Лариса Євгенівна
31 Онишкевич Микола Тарасович географія Оброшинська ЗОШ I-III ст. 10 Кушнір Світлана Євгенівна
32 Дець Олег Сергійович географія Оброшинська ЗОШ I-III ст. 11 Кушнір Світлана Євгенівна
33 Колб Олег Сергійович географія Борщовицький НВК 10 Колб Лариса Євгенівна
34 Галапац Софія Романівна географія Оброшинська ЗОШ I-III ст. 9 Кушнір Світлана Євгенівна
35 Дерпак Вікторія Володимирівна географія Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 8 Бобеляк Ярослав Богданович
36 Вовчаський Семен Семенович географія Пустомитівська ЗОШ № 1 I-III ст. 9 Бернатович Людмила Казимирівна
37 Кудибовська Анастасія Олегівна географія Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 Сенів Роксолана Юріївна
38 Петрусевич Лілія Тарасівна фізика Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст. 10 Созанська Тетяна Юріївна
39 Редько Анастасія Ярославівна фізика Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 Мороз Сергій Йосипович
40 Василенко Роман Романович фізика Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Войцеховська-Штаблава Анна Марянівна
41 Дерпак Вікторія Володимирівна фізика Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 8 Ворощак Ірина Василівна
42 Кінах Роман Васильович фізика Кротошинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Жовтанська Наталія Миколаївна
43 Стик Софія біологія Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 Щурко Марія Василівна
44 Гуменна Таня Сергіївна біологія Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Шулим Леся Василівна
45 Богоніс Юлія Романівна біологія Пустомитівська ЗОШ №1І-ІІІ ст.. 10 Кикоть Оксана Володимирівна
46 Кузів Богдан Володимирович біологія Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Даць Оксана Степанівна
47 Хильченко Євген Віталійович біологія Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 Краєвська Наталія Степанівна
48 Менкуш Анастасія Сергіївна біологія Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Краєвська Надія Дмитрівна
49 Соловій Вікторія Петрівна біологія Борщовицький НВК 8 Фрис Юрій Степанович
50 Чечерницька Марта Русланівна математика Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 Солодяк Зоряна Іванівна
51 Онишкевич Микола Тарасович математика Оброшинська ЗОШ I-III ст. 10 Вовк Марія Михайлівна
52 Підгорецький Арсен Володимирович математика Ямпільський НВК 10 Петрів Ганна Іванівна
53 Хомин Віталій Юрійович математика Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 Тиліпська Лідія Степанівна
54 Щерба Богдан Стефанович математика Оброшинська ЗОШ I-III ст. 8 Курилишин Оксана Тихонівна
55 Куций Віктор Андрійович математика Борщовицький НВК 7 Васьків Ганна Михайлівна
56 Капаціла Соломія Михайлівна українська мова та література Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 Леськів Лариса Михайлівна
57 Мельник Божена Ростиславівна українська мова та література Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Лакшинська Галина Петрівна
58 Пікас Віра Миколаївна українська мова та література Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Андрушко Галина Володимирівна
59 Синюга Олена Олександрівна українська мова та література Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 Мецан Одарія Миколаївна
60 Грицик Діана Романівна Християнська етика Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 8 Білецька Олена Михайлівна
61 Пузир Соломія Богданівна Християнська етика Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 9 Білецька Олена Михайлівна
62 Третякова Марія Олегівна Християнська етика Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 Гоза Олена Іванівна
63 Козачок Богдан Олегович Християнська етика Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 8 Сех Любов Іванівна
64 Пелех Юлія Павлівна Англійська мова Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 Кулик Леся Василівна
65 Кільо Ярина Миколаївна Англійська мова Сокільницька ЗОШ I-III ст. 9 Салагай Галина Романівна
66 Лига Софія Романівна Англійська мова Мурованська ЗОШ I-III ст. 11 Паньків Леся Ярославівна
67 Гулич Іван Андрійович Німецька мова Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 9 Скрут Тетяна Василівна
68 Кільо Ярина Миколаївна Німецька мова Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Скрут Тетяна Василівна
69 Пелех Юлія Павлівна Німецька мова Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 11 Кулик Леся Василівна
Кiлькiсть переглядiв: 292

Фотогалерея

Дата останньої зміни 14 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!