УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

ПУСТОМИТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

НАКАЗ

№ 564

10 грудня 2018 року м.Пустомити

Про підсумки ІІ етапу

предметних олімпіад

у 2018/2019 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2018 року №849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2018/2019 навчальному році» та наказу департаменту освіти і науки Львівської ОДА №07-01/316 від 06.09.2018р. «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» , відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. №1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.10.2011р. №1318/20056, наказу №347 від 12 вересня 2018року «Про проведення І-ІІ етапів предметних олімпіаду 2018/2019 навчальному році» відділу освіти Пустомитівської РДА, за рішенням журі з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЮ

1. Враховуючи рішення журі, визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад :

№ з/п Прізвище, імя, по батькові учня школа клас предмет Прізвище, імя та по батькові вчителя місце
1 Кільо Ярина Миколаївна Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 англійська мова Салагай Галина Романівна І
2 Пелех Юлія Павлівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 11 англійська мова Жуковська Н. Я. І
3 Хильченко Михайло Віталійович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 9 англійська мова Листопад Ж. В. І
4 Фредина Орест Володимирович ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 8 англійська мова Дика Оксана Євгенівна І
5 Рідкодуб Ілона Андріївна Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 англійська мова Заворотна Н.С. І
6 Кільбасович Остап Тарасович Давидівський опорний заклад ЗСО 9 математика Снігур Ганна Іванівна І
7 Петришин Іоанна Ігорівна Зубрянський НВК 7 математика Грицишин Надія Миколаївна І
8 Павлишин Ігор Пикуловицький НВК 6 математика Кошик М.М. І
9 Онищак Яна Андріївна Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 8 математика Гриців Оксана Богданівна І
10 Онишкевич Микола Тарасович Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 математика Вовк М.М. І
11 Хомин В. Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 математика Теліпська Л.С. І
12 Хильченко Євген Віталійович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 11 біологія Краєвська Н. С. І
13 Юркевич Софія Романівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 8 біологія Краєвська Н. Д. І
14 Кузів Богдан Володимирович Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 10 біологія Даць Олена Степанівна І
15 Стик Софія Романівна Давидівський опорний заклад ЗСО 9 біологія Щурко Марія Василівна І
16 Пелех Юлія Павлівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 11 німецька мова Кулик Л. В. І
17 Кільо Ярина Миколаївна Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 німецька мова Скрут Тетяна Василівна І
18 Бутрімова Уляна Віталіївна Солонківська ЗОШ 9 німецька мова Голик Віра Орестівна І
19 Вовк Ростислав Ростиславович Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 християнська етика Гоза Олена Іванівна І
20 Грицик Діана Романівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 9 християнська етика Білецька Ольга Михайлівна І
21 Капустяк Михайлина-Христина Ярославівна Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 8 християнська етика Кураш Леся Богданівна І
22 Михалець Христина Орестівна Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 8 трудове навчання Федевич Оксана Євгенівна І
23 Гаргаля Мар’ян Олегович Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 10 трудове навчання Бакай Василь Ігорович І
24 Слабий Роман Любомирович Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 8 трудове навчання Бакай Ігор Степанович І
25 Стельмах Ольга Мирославівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 трудове навчання Демчук Марія Тимофіївна І
26 Плечистий Маріуш Станісловович Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. 11 фізика Гук Ліля Петрівна І
27 Краєвський Микола Віталійович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 8 фізика Петлюх І.М І
28 Бойко Вікторія Володимирівна Підбірцівська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 фізика Петрик О.Й. І
29 Дерпак Вікторія Володимирівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 9 фізика Ворощак Ірина Василівна І
30 Василенко Роман Романович Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 10 фізика Войцеховська-Штаблава А.М. І
31 Пікас Віра Миколаївна Давидівський опорний заклад ЗСО 11 українська мова Андрушко Галина Володимирівна І
32 Кучак Анастасія Тарасівна Давидівський опорний заклад ЗСО 7 українська мова Ференц Світлана Михайлівна І
33 Стельмах Марія Ярославівна Чижиківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 українська мова Цундер Наталія Романівна І
34 Ільчина Софія Романівна Підберізцівський НВК 8 українська мова Музика Олександра Володимирівна І
35 Пелех Дмитро Богданович Містківська ЗОШ I-III ст. 9 українська мова Банах Марія Григорівна І
36 Проців Богдан Васильович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 10 Інформатика Сабор Галина Олександрівна І
37 Підгорецький Арсен Володимирович Ямпільський НВК 11 Інформатика Білоус Лідія Іванівна І
38 Дмитровська Ярина Андріївна Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 9 Інформатика Дмитровський А. С. І
39 Сидорак Софія Ігорівна Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. 11 ІКТ Федина Ольна Мирославівна І
40 Кільбасович Остап Тарасович Давидівський опорний заклад ЗСО 9 ІКТ Голубйовська Галина Петрівна І
41 Дриганюк Андрій Сергійович Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 ІКТ Бойдуник Ольга Ігорівна І
42 Михайлів Богдан Ігорович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 ІКТ Вовк Наталія Петрівна І
43 Фединяк Володимир Степанович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 ІКТ Вовк Наталія Петрівна І
44 Маївський Олег Русланович Борщовицький НВК 10 історія Куций А.Ф. І
45 Онишкевич Микола Тарасович Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 історія Багрій І.В. І
46 Король Марія Василівна Давидівський опорний заклад ЗСО 9 історія Шекета Василь Іванович І
47 Куций Віктор Андрійович Борщовицький НВК 8 історія Куций А.Ф. І
48 Лехка Юлія Олегівна Борщовицький НВК 10 правознавство Куций А.Ф. І
49 Бондар Тетяна Андріївна Борщовицький НВК 9 правознавство Куций А.Ф. І
50 Зарічна Олеся Ярославівна Ставчанський НВК 10 правознавство Колодій Ольга Іванівна І
51 Жолдак Богданна Олегівна Ставчанський НВК 11 правознавство Колодій Ольга Іванівна І
52 Баглай Оксана Олегівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 10 економіка Качмар Світлана Василівна І
53 Чікіта Максим Ігорович Лапаївська ЗОШ I-III ст. 11 економіка Качмар Світлана Василівна І
54 Колб Тетяна Володимирівна Борщовицький НВК 8 географія Колб Л.Є. І
55 Болкун Маркіян Андрійович Борщовицький НВК 9 географія Колб Л.Є. І
56 Вовчанський Семен Семенович ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 географія Бернатович Людмила Казимирівна І
57 Онишкевич Микола Тарасович Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 географія Кушнір С.Є. І
58 Пілавка Орест Олегович Борщовицький НВК 9 хімія Фрис Ю.С. І
59 Любицька Вікторія Орестівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 7 хімія Федак В.Є. І
60 Надозірна Юлія Сергіївна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 хімія Ярош Ірина Василівна І
61 Василишин Дзвінка Борисівна Солонківська ЗОШ 11 хімія Стрихарська-Сухоцька Н.Р. І
62 Юркевич Софія Романівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 8 хімія Федак В.Є. І
63 Вовк Любов-Василина Андріївна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 11 астрономія Мороз Сергій Йосипович І
64 Богоніс Юлія Романівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 11 екологія Кикоть Оксана Володимирівна І
65 Вітер Вікторія Павлівна Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 10 екологія Даць Олена Степанівна І

2. Враховуючи рішення журі, визнати призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад :

2.1. Друге місце присвоїти:

№ з/п Прізвище, імя, по батькові учня школа клас предмет Прізвище, імя та по батькові вчителя місце
1 Менкуш Анастасія Сергіївна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 10 англійська мова Фай Л. Ф. ІІ
2 Краєвський Микола Віталійович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 8 англійська мова Фай Л. Ф. ІІ
3 Яремчук Тетяна Юріївна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 англійська мова Фещенко Оксана Володимирівна ІІ
4 Гартованець Марія Юріївна Ямпільський НВК 11 англійська мова Пясецька Олександра Василівна ІІ
5 Борчук Анастасія Ярославівна Ямпільський НВК 9 англійська мова Рубель Стефанія Стефанівна ІІ
6 Білан Олег Михайлович Чижиківська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 математика Білявська Софія Володимирівна ІІ
7 Куций Віктор Андрійович Борщовицький НВК 8 математика Васьків Г.М. ІІ
8 Вархола Софія Михайлівна Борщовицький НВК 7 математика Лисик Е.О. ІІ
9 Войтович Роман Андрійович Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 6 математика Семенів Марія Василівна ІІ
10 Хильченко Євген Віталійович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 11 математика Кізима О. І. ІІ
11 Краєвський Микола Віталійович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 8 математика Мота С.С. ІІ
12 Стрілець Юрій Ігорович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 6 математика Кізима О. І. ІІ
13 Щерба Богдан Стефанович Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 математика Курилишин О.Т. ІІ
14 Білецька Софія Віталіївна Старосільська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 біологія Керницька Марія Олексіївна ІІ
15 Крошняк Софія Юріївна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 9 біологія Краєвська Н. С. ІІ
16 Онищак Яна Андріївна Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 8 біологія Холод Ірина Євгенівна ІІ
17 Качмар Максим Ярославович Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 10 біологія Шулим Леся Василівна ІІ
18 Василишин Дзвінка Борисівна Солонківська ЗОШ 11 біологія Шевчук О.М. ІІ
19 Куц Ярина Тарасівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 10 німецька мова Кулик Л. В. ІІ
20 Балишин Ярина Богданівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 9 німецька мова Кулик Л. В. ІІ
21 Федотова Сніжанна Солонківська ЗОШ 8 німецька мова Голик Віра Орестівна ІІ
22 Дейнека Вікторія Вікторівна Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 німецька мова Сидор Галина Зеновіївна ІІ
23 Спільник Вікторія Тарасівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 християнська етика Гоза Олена Іванівна ІІ
24 Делевин Вікторія Петрівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 християнська етика Гоза Олена Іванівна ІІ
25 Свідрик Ольга Романівна Борщовицький НВК 10 християнська етика Духнич І.Й. ІІ
26 Матвійчук Юлія Андріївна Борщовицький НВК 8 християнська етика Духнич І.Й. ІІ
27 Чорна Катерина Тарасівна Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 християнська етика Щурко Любов Богданівна ІІ
28 Чорна Анастасія Тарасівна Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 християнська етика Щурко Любов Богданівна ІІ
29 Мороз Ольга Іванівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 9 християнська етика Гнатів Наталя Степанівна ІІ
30 Куций Віктор Андрійович Борщовицький НВК 8 трудове навчання Борщовицький НВК ІІ
31 Петелицька Оксана Тарасівнв Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 трудове навчання Федевич Оксана Євгенівна ІІ
32 Горошко Зоряна Василівна Пикуловицький НВК 9 трудове навчання Матківська М.І. ІІ
33 Колб Тетяна Володимирівна Борщовицький НВК 8 трудове навчання Хміль Любов Олексіївна ІІ
34 Проць Остап Петрович Звенигордська ЗОШ I-III ст. 9 трудове навчання Морикишка Микола Іванович ІІ
35 Курса Андріан Мирославович Солонківська ЗОШ 8 трудове навчання Божок Б.В. ІІ
36 Андрейко Олег Любомирович Ямпільський НВК 9 трудове навчання Марунчак Олександр Антонович ІІ
37 Дутка Назар Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 трудове навчання Станкевич Роман Миколайович ІІ
38 Залуский Віталій Старосільська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 трудове навчання Кулик Віктор Миколайлвич ІІ
39 Сидорак Юлія Ігорівна Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. 7 фізика Гук Ліля Петрівна ІІ
40 Теплий Данило Ігорович Борщовицький НВК 9 фізика Васьків І.М. ІІ
41 Кузик Владислав Романович Солонківська ЗОШ 8 фізика Созанська Т.Ю. ІІ
42 Воробець Світлана Ігорівна Містківська ЗОШ I-III ст. 10 фізика Мартиненко Лілія Романівна ІІ
43 Дмитровська Ярина Андріївна Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 9 фізика Гірська Світлана Євгенівна ІІ
44 Кільбасович Остап Тарасович Давидівський опорний заклад ЗСО 9 фізика Маланчак Роман Васильович ІІ
45 Онишкевич Микола Тарасович Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 фізика Савка О.В. ІІ
46 Михайлів Богдан Ігорович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 фізика Феджора Галина Мирославівна ІІ
47 Салій Наталя Ярославівна Давидівський опорний заклад ЗСО 9 українська мова Волощак Ірина Юріївна ІІ
48 Фещенко Дарина Тетяна Сергіївна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 7 українська мова Богоніс Г.Б. ІІ
49 Борсук Захар Орестович Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 7 українська мова Іванів Олександра Павлівна ІІ
50 Іващишин Мар'яна Юріївна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 українська мова Іванів Олександра Павлівна ІІ
51 Шкробацька Ярина Романівна Звенигордська ЗОШ I-III ст. 8 українська мова Корнас Руслана Зеновіївна ІІ
52 Пелех Юлія Павлівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 11 українська мова Валюк Л.І. ІІ
53 Переворська Олена Тарасівна Ямпільський НВК 10 українська мова Чопик Людмила Степанівна. ІІ
54 Юнко Роксолана Степанівна Старосільська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 українська мова Колодій Орися Іванівна ІІ
55 Воробець Світлана Ігорівна Містківська ЗОШ I-III ст. 10 Інформатика Куник Ірина Іванівна ІІ
56 Щерба Богдан Стефанович Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 Інформатика Щерба С.С. ІІ
57 Чорна Анастасія Тарасівна Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 ІКТ Бойдуник Ольга Ігорівна ІІ
58 Краєвський Микола Віталійович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 8 ІКТ Сабор Г. О. ІІ
59 Дмитровська Ярина Андріївна Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 9 ІКТ Дмитровський А. С. ІІ
60 Небельський Роман Павлович Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 11 ІКТ Леган Мар’ян Олегович ІІ
61 Бублик Олена Мар’янівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 8 історія Дрозда Р.С. ІІ
62 Куций Віктор Андрійович Борщовицький НВК 8 історія Куций А.Ф. ІІ
63 Болкун Маркіян Андрійович Борщовицький НВК 9 історія Куций А.Ф. ІІ
64 Рогожинський Тарас Романович Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 історія Багрій І.В. ІІ
65 Лев Андрій Володимирович Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 11 історія Василишин Оксана Борисівна ІІ
66 Бушко Юрій Ігорович Давидівський опорний заклад ЗСО 11 правознавство Шекета Василь Іванович ІІ
67 Ковальчук Олеся Олегівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 правознавство Дрозда Руслана Степанівна ІІ
68 Гордон Дмитро Ігорович Лапаївська ЗОШ I-III ст. 9 правознавство Кечур Олеся Володимирівна ІІ
69 Бень Остап Ігорович Ямпільський НВК 11 правознавство Дума М.І. ІІ
70 Плечистий Маріуш Станіславович Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. 11 географія Бердей Ольга Іванівна ІІ
71 Решетніков Сергій Максимович Наварійська ЗОШ - гімназія 10 географія Пташинський Олег Анатолійович ІІ
72 Перетятко Марія Володимирівна Солонківська ЗОШ 8 географія Пасєка Я.М. ІІ
73 Кузів Вероніка Олегівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 9 географія Мисник В. В. ІІ
74 Ривак Максим Тарасович Борщовицький НВК 10 хімія Фрис Ю.С. ІІ
75 Волощук Олеся Ігорівна Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 хімія Братюк О.Г. ІІ
76 Блощичак Діана Романівна Кротошинська ЗОШ I-III ст. 8 хімія Продан Л.П. ІІ
77 Ковальчук Анастасія Тарасівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 7 хімія Буряник Ольга Антонівна ІІ
78 Кудибовська Анастасія Олегівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 хімія Ярош Ірина Василівна ІІ
79 Вовчанський Семен Семенович ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 астрономія Мороз Сергій Йосипович ІІ
80 Заворотна Анастасія Миколаївна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 астрономія Мороз Сергій Йосипович ІІ
81 Баран Христина Петрівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 екологія Литвинюк Ірина Тадеушівна ІІ

2.2. Третє місце присвоїти:

№ з/п Прізвище, імя, по батькові учня школа клас предмет Прізвище, імя та по батькові вчителя місце
1 Шалай Марія Василівна Кротошинська ЗОШ I-III ст. 10 англійська мова Бентковська Л.С. ІІІ
2 Гудима Данило Романович Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 10 англійська мова Гудима Наталія Степанівна ІІІ
3 Майко Марія Володимирівна Милятичівська ЗОШ I – IIІ cт. 11 англійська мова Гутів Ірина Василівна ІІІ
4 Кохман Олеся Містківська ЗОШ I-III ст. 9 англійська мова Грибеник О.І ІІІ
5 Денисенко Софія Вікторівна Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 8 англійська мова Плацидем Марія Іванівна ІІІ
6 Шевчук Дзвіна Михайлівна Наварійська ЗОШ - гімназія 10 англійська мова Панцер Оксана Василівна ІІІ
7 Євтюхова Софія Володимирівна Ямпільський НВК 8 англійська мова Рубель Стефанія Стефанівна ІІІ
8 Хомин Віталій Юрійович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 англійська мова Левицька Людмила Ярославівна ІІІ
9 Плечистий Маріуш Станісловович Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. 11 математика Калічка Стефанія Іванівна ІІІ
10 Магир Ольга Богданівна Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. 9 математика Гук Ліля Петрівна ІІІ
11 Митлович Соломія Василівна Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. 8 математика Калічка Стефанія Іванівна ІІІ
12 Кучак Анастасія Тарасівна Давидівський опорний заклад ЗСО 7 математика Коваль Любов Василівна ІІІ
13 Гаврилова Леся Степанівна Зубрянський НВК 9 математика Параняк Марія Петрівна ІІІ
14 Воробець Світлана Ігорівна Містківська ЗОШ I-III ст. 10 математика Куник Ірина Іванівна ІІІ
15 Стрілець Дмитро Ігорович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 7 математика Ярмола Г. В. ІІІ
16 Кречківська Софія Миколаївна Годовицька ЗОШ І-ІІІ ст. 8 математика Крук Наталія Петрівна ІІІ
17 Зварич Олексій Васильович Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 9 математика Чабан Ганна Михайлівна ІІІ
18 Попайло Кирило-Юрій Богданович Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 6 математика Заяць С. Ю. ІІІ
19 Олеськів Іванна Солонківська ЗОШ 10 математика Рик Г.М. ІІІ
20 Дубик Юрій Іванович Солонківська ЗОШ 8 математика Рик Г.М. ІІІ
21 Чікіта Максим Ігорович Лапаївська ЗОШ I-III ст. 11 математика Кончило Ірина Богданівна ІІІ
22 Дацко Роман Мирославович Давидівський опорний заклад ЗСО 8 біологія Дика Вікторія Володимирівна ІІІ
23 Вадяк Анастасія Ігорівна Пасіки-Зубрицька ЗОШ І-ІІ ст. 8 біологія Стик Оксана Ярославівна ІІІ
24 Бажицька Софія Романівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 9 біологія Вібла Наталія Зіновіївна ІІІ
25 Заворотна Анастасія Миколаївна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 біологія Камінецький Любомир Юрійович ІІІ
26 Кудла Вікторія Петрівна Чижиківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 біологія Тютько Неоніла Іванівна ІІІ
27 Шелюжко Артур Олегович Солонківська ЗОШ 8 біологія Шевчук О.М. ІІІ
28 Стецура Наталія Михайлівна Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 11 німецька мова Плацидем Марія Іванівна ІІІ
29 Денисенко Софія Вікторівна Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 8 німецька мова Квасниця Оксана Богданівна ІІІ
30 Заворотна Анастасія Миколаївна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 німецька мова Дика Оксана Євгенівна ІІІ
31 Баштаник Дам'ян Олександрович Ставчанський НВК 11 німецька мова Левицька Анна Миколаївна ІІІ
32 Хомин Віталій Юрійович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 німецька мова Данилів Іванна Юріївна ІІІ
33 Лисецький Володимир Любомирович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 німецька мова Вергун Марія Миколаївна ІІІ
34 Багас Анна Ігорівна Солонківська ЗОШ 10 німецька мова Голик Віра Орестівна ІІІ
35 Зарічна Олеся Ярославівна Ставчанський НВК 10 християнська етика Дідик Оксана Миколаївна ІІІ
36 Тимчишин Юліана Романівна Ямпільський НВК 8 християнська етика Петрів Галина Іванівна ІІІ
37 Салій Наталя Ярославівна Давидівський опорний заклад ЗСО 9 християнська етика Гарат Марія Михайлівна ІІІ
38 Герман Катерина Андріївна Борщовицький НВК 9 християнська етика Духнич І.Й. ІІІ
39 Нетлюх Олена Мирославівна Сороки-Львівська ЗОШ І-ІІ ступенів 8 християнська етика Федина Наталія Богданівна ІІІ
40 Шкробацька Ярина Романівна Звенигордська ЗОШ I-III ст. 8 християнська етика Стецко Уляна Михайлівна ІІІ
41 Пузир Соломія Богданівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 10 християнська етика Білецька Ольга Михайлівна ІІІ
42 Гнатуш Марія Володимирівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 8 християнська етика Білецька Ольга Михайлівна ІІІ
43 Журкевич Ярина Миколаївна Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 християнська етика Олійник Люба Антонівна ІІІ
44 Кушнір Юлія Михайлівна Пикуловицький НВК 10 трудове навчання Гінда Л.І. ІІІ
45 Кондрів Олеся Михайлівна Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. 9 трудове навчання Бердей Ольга Іванівна ІІІ
46 Горбанюк Андрій Євгенійович ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 11 трудове навчання Ілечко Ігор Олександрович ІІІ
47 Гненюк Кароліна Андріївна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 11 трудове навчання Демчук Марія Тимофіївна ІІІ
48 Тарнавський Євген Євгенович ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 9 трудове навчання Ілечко Ігор Олександрович ІІІ
49 Гатала Леся Семенівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 9 трудове навчання Демчук Марія Тимофіївна ІІІ
50 Коваль Ростислав Ігорович Солонківська ЗОШ 11 трудове навчання Божок Б.В. ІІІ
51 Тарнавська Світлана Романівна Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 трудове навчання Борис Н.О. ІІІ
52 Ільків Андріана Михайлівна Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 трудове навчання Перервіна Марія Ярославівна ІІІ
53 Кравець Марія Олексіївна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 9 трудове навчання Бєлова Зоряна Михайлівна ІІІ
54 Придиба Роман Підбірцівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 трудове навчання Дудко Юрій Леонтійович ІІІ
55 Стасик Олег Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 трудове навчання Батюк Василь Михайлович ІІІ
56 Кобайовська Марта Романівна Солонківська ЗОШ 10 фізика Созанська Т.Ю. ІІІ
57 Розум Денис Володимирович Містківська ЗОШ I-III ст. 7 фізика Мартиненко Лілія Романівна ІІІ
58 Кнуренко Марія Андріївна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 фізика Колосівська Мирослава Ярославівна ІІІ
59 Мандзик Максим Богданович Наварійська ЗОШ - гімназія 7 фізика Гамар Василь Євгенович ІІІ
60 Федяєв Олександр В’ячеславович Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 7 фізика Сулимко Ірина Романівна ІІІ
61 Штаблава Христина Ігорівна Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 7 фізика Войцеховська-Штаблава А.М. ІІІ
62 Пайтак Соломія Ростиславівна Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 9 українська мова Потовська Олена Іванівна ІІІ
63 Даляк Соломія Тарасівна Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. 8 українська мова Рихліцька Марія Петрівна ІІІ
64 Майко Марія Володимирівна Милятичівська ЗОШ I – IIІ cт. 11 українська мова Батіг Уляна Петрівна ІІІ
65 Романишин Наталія Богданівна Зубрянський НВК 7 українська мова Старчак О. З. ІІІ
66 Менкуш Анастасія Сергіївна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 10 українська мова Лакшинська Г.П. ІІІ
67 Денис Ксенія Романівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 11 українська мова Гаврилів Світлана Василівна ІІІ
68 Міхновська Софія Іванівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 8 українська мова Грицько Ірина Михайлівна ІІІ
69 Пиріг Юлія Ярославівна Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 7 українська мова Дмитровська Ольга Василівна ІІІ
70 Денисенко Софія Вікторівна Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 8 українська мова Курилас Дарина Андріївна ІІІ
71 Маївська Тетяна Русланівна Борщовицький НВК 9 Інформатика Матківський Р.М. ІІІ
72 Куций Віктор Андрійович Борщовицький НВК 8 ІКТ Матківський Р.М. ІІІ
73 Дерпак Вікторія Володимирівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 9 ІКТ Леган Іванна Ярославівна ІІІ
74 Сидорко Дмитро Степанович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 11 ІКТ Юнко М. Ю. ІІІ
75 Козачок Богдан Олегович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 9 ІКТ Петлюх І. М. ІІІ
76 Телефанко Роман Олегович Підбірцівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 ІКТ Татарин Мирослава Ярославівна ІІІ
77 Король Максим Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 11 ІКТ Дмитровський А. С. ІІІ
78 Крук Марія Ігорівна Годовицька ЗОШ І-ІІІ ст. 9 ІКТ Крук Наталія Петрівна ІІІ
79 Буй Христина Ігорівна Ставчанський НВК 8 ІКТ Панахид Ольга Павлівна ІІІ
80 Панько Кароліна Ігорівна Наварійська ЗОШ - гімназія 7 ІКТ Явин Ігор Ярославович ІІІ
81 Балишин Ярина Богданівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 9 історія Дуліба О. М. ІІІ
82 Фединяк Олеся Любомирівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 історія Дрозда Р.С. ІІІ
83 Скорохід Анастасія Михайлівна Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 історія Багрій І.В. ІІІ
84 Пікас Віра Миколаївна Давидівський опорний заклад ЗСО 11 історія Шекета Василь Іванович ІІІ
85 Деда Ольга Петрівна Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 9 історія Косилович Оксана Олексіївна ІІІ
86 Лещишин Анастасія Володимирівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 11 правознавство Мочурад О. С. ІІІ
87 Богоніс Юлія Романівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 11 економіка Мороз Галина Юліанівна ІІІ
88 Баран Христина Петрівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 економіка Бернатович Людмила Казимирівна ІІІ
89 Петренко Олександр Юрійович Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 11 економіка Зварич Леся Іванівна ІІІ
90 Кнуренко Володимир Андрійович Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 економіка Сенів Роксолана Юріївна ІІІ
91 Антосюк Іванна Іванівна Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. 8 географія Бердей Ольга Іванівна ІІІ
92 Будинкевич Анна Петрівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 10 географія Качмар Світлана Василівна ІІІ
93 Добровольський Остап Михайлович Лапаївська ЗОШ I-III ст. 9 географія Качмар Світлана Василівна ІІІ
94 Кудибовська Анастасія Олегівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 географія Сенів Роксолана Юріївна ІІІ
95 Бутрімова Уляна Віталіївна Солонківська ЗОШ 9 географія Пасєка Я.М. ІІІ
96 Верхола Зоряна Любомирівна Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 географія Кушнір С.Є. ІІІ
97 Топій Юлія Володимирівна Зубрянський НВК 8 географія Партем Катерина Михайлівна ІІІ
98 Федевич Олексій Михайлович Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 10 географія Сениш Л.Р. ІІІ
99 Денисенко Софія Вікторівна Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 8 географія Шаравара Л.Я. ІІІ
100 Мазепа Юрій Михайлович Борщовицький НВК 8 географія Колб Л.Є. ІІІ
101 Колб Олег Сергійович Борщовицький НВК 11 географія Колб Л.Є. ІІІ
102 Залуська Юлія Ігорівна Старосільська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 географія Мончин Ольга Михайлівна ІІІ
103 Драла Софія Михайлівна Підбірцівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 хімія Ходико Марія Ярославівна ІІІ
104 Фрис Анастасія Романівна Борщовицький НВК 7 хімія Фрис Ю.С. ІІІ
105 Гадяк Максим Іванович Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 хімія Братюк О.Г. ІІІ
106 Залужна Ярина Іванівна Давидівський опорний заклад ЗСО 9 хімія Перестюк Галина Василівна ІІІ
107 Сидорак Юлія Ігорівна Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. 7 хімія Мороз Руслана Петрівна ІІІ
108 Чорна Анастасія Тарасівна Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 хімія Панкевич Ольга Богданівна ІІІ
109 Лисецький Володимир Любомирович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 хімія Демчук Богдана Богданівна ІІІ
110 Кузів Богдан Володимирович Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 10 хімія Даць О.С. ІІІ
111 Будинкевич Анна Петрівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 10 хімія Буряник Ольга Антонівна ІІІ
112 Бобеляк Софія Ярославівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 11 хімія Шутяк Любов Йосипівна ІІІ
113 Качмар Максим Ярославович Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 10 хімія Марія Романівна ІІІ
114 Заворітна Анастасія Миколаївна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 хімія Камінецький Любомир Юрійович ІІІ
115 Паламар Святослав Русланович Солонківська ЗОШ 8 хімія Стрихарська-Сухоцька Н.Р. ІІІ
116 Михайлів Богдан Ігорович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 хімія Попович Леся Петрівна ІІІ
117 Пастухова Анна Олександрівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 9 економіка Мороз Галина Юліанівна ІІІ
118 Бажицька Софія Романівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 9 астрономія Мороз Сергій Йосипович ІІІ
119 Чорній Павло Романович Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. 10 екологія Мороз Руслана Петрівна ІІІ
120 Шавель Марія Василівна Містківська ЗОШ I-III ст. 10 екологія Париняк Оксана Григорівна ІІІ
121 Маївський Олег Русланович Борщовицький НВК 10 екологія Колб Л.Є. ІІІ

3. Районному методичному кабінету (завідувач Щерба С.С.) забезпечити участь команд у ІІІ етапі конкурсів згідно поданих заявок в ЛОІППО.

4. Директорам шкіл:

4.1 організувати роботу з підготовки учнів до ІІІ етапу учнівських предметних олімпіад.

4.2 забезпечити участь учнів у ІІІ етапі учнівських олімпіад:

№ з/п прізвище, імя, по батькові учня школа клас предмет Прізвище, імя та по батькові вчителя
1 Пікас Віра Миколаївна Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 українська мова Андрушко Галина Володимирівна
2 Стельмах Марія Ярославівна Чижиківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 українська мова Цундер Наталія Романівна
3 Ільчина Софія Романівна Підберізцівський НВК 8 українська мова Музика Олександра Володимирівна
4 Пелех Дмитро Богданович Містківська ЗОШ 9 українська мова Банах Марія Григорівна
5 Проців Богдан Васильович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 10 Інформатика Сабор Галина Олександрівна
6 Підгорецький Арсен Володимирович Ямпільський НВК 11 Інформатика Білоус Лідія Іванівна
7 Дмитровська Ярина Андріївна Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 9 Інформатика Дмитровський А. С.
8 Кільбасович Остап Тарасович Давидів 9 математика Коваль Любов Василівна
9 Петришин Іоанна Ігорівна Зубрянський НВК 7 математика Грицишин Надія Миколаївна
10 Онищак Яна Андріївна Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 8 математика Гриців Оксана Богданівна
11 Онишкевич Микола Тарасович Оброшинська ЗОШ 11 математика Вовк М.М.
12 Хомин В. Щирецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 математика Теліпська Л.С.
13 Вархола Софія Михайлівна Борщовицький НВК 7 математика Лисик Е.О.
14 Кучак Анастасія Тарасівна Давидів 7 математика Коваль Любов Василівна
15 Плечистий Маріуш Станісловович Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.. 11 фізика Гук Ліля Петрівна
16 Краєвський Микола Віталійович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 8 фізика Петлюх І.М
17 Дерпак Вікторія Володимирівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 9 фізика Ворощак Ірина Василівна
18 Василенко Роман Романович Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради 10 фізика Войцеховська-Штаблава А.М.
19 Кільбасович Остап Тарасович Давидівський опорний заклад ЗСО 9 фізика Маланчак Роман Васильович
20 Куций Віктор Андрійович Борщовицький НВК 8 історія Куций А.Ф.
21 Маївський Олег Русланович Борщовицький НВК 10 історія Куций А.Ф.
22 Онишкевич Микола Тарасович Оброшинська ЗОШ 11 історія Багрій І.В.
23 Король Марія Василівна Давидівський опорний ЗЗСО 9 історія Шекета Василь Іванович
24 Рогожинський Тарас Романович Оброшинська ЗОШ 10 історія Багрій І.В.
25 Хомин В. Щирецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 історія
26 Пілавка Орест Олегович Борщовицький НВК 9 хімія Фрис Ю.С.
27 Надозірна Юлія Сергіївна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 хімія Ярош Ірина Василівна
28 Василишин Дзвінка Борисівна Солонківська ЗОШ 11 хімія Стрихарська-Сухоцька Н.Р.
29 Юркевич Софія Романівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 8 хімія Федак В.Є.
30 Хильченко Євген Віталійович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім. Василя Кучабського 11 біологія Краєвська Н. С.
31 Юркевич Софія Романівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім. Василя Кучабського 8 біологія Краєвська Н. Д.
32 Кузів Богдан Володимирович Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради 10 біологія Даць Олена Степанівна
33 Стик Софія Романівна Давидівська ЗОШ 9 біологія Щурко Марія Василівна
34 Вовк Ростислав Ростиславович Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 християнська етика Гоза Олена Іванівна
35 Грицик Діана Романівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 9 християнська етика Білецька Ольга Михайлівна
36 Капустяк Михайлина-Христина Ярославівна Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст.. 8 християнська етика Кураш Леся Богданівна
37 Лехка Юлія Олегівна Борщовицький НВК 10 правознавство Куций А.Ф.
38 Бондар Тетяна Андріївна Борщовицький НВК 9 правознавство Куций А.Ф.
39 Зарічна Олеся Ярославівна Ставчанський НВК 10 правознавство Колодій Ольга Іванівна
40 Жолдак Богданна Олегівна Ставчанський НВК 11 правознавство Колодій Ольга Іванівна
41 Ковальчук Олеся Олегівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1» 10 правознавство Дрозда Руслана Степанівна
42 Колб Тетяна Володимирівна Борщовицький НВК 8 географія Колб Л.Є.
43 Болкун Маркіян Андрійович Борщовицький НВК 9 географія Колб Л.Є.
44 Вовчанський Семен Семенович ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1» 10 географія Бернатович Людмила Казимирівна
45 Онишкевич Микола Тарасович Оброшинська ЗОШ 11 географія Кушнір С.Є.
46 Решетніков Сергій Максимович Наварійська ЗОШ - гімназія 10 географія Пташинський Олег Анатолійович
47 Перетятко Марія Володимирівна Солонківська ЗОШ 8 географія Пасєка Я.М.
48 Кузів Вероніка Олегівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 9 географія Мисник В. В.
49 Кудибовська Анастасія Олегівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 географія Сенів Роксолана Юріївна
50 Баглай Оксана Олегівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 10 економіка Качмар Світлана Василівна
51 Чікіта Максим Ігорович Лапаївська ЗОШ I-III ст. 11 економіка Качмар Світлана Василівна
52 Кільо Ярина Миколаївна Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 англійська мова Салагай Галина Романівна
53 Пелех Юлія Павлівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 11 англійська мова Жуковська Н. Я.
54 Хильченко Михайло Віталійович Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 9 англійська мова Листопад Ж. В.
55 Пелех Юлія Павлівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 11 німецька мова Кулик Л. В.
56 Куц Ярина Тарасівна Пустомитівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 10 німецька мова Кулик Л. В.
57 Кільо Ярина Миколаївна Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. ім.І.Я.Франка 10 німецька мова Скрут Тетяна Василівна
58 Бутрімова Уляна Віталіївна Солонківська ЗОШ 9 німецька мова Голик Віра Орестівна
59 Богоніс Юлія Романівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 11 екологія Кикоть Оксана Володимирівна
60 Вітер Вікторія Павлівна Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 10 екологія Даць Олена Степанівна
61 Вовк Любов-Василина Андріївна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 11 астрономія Мороз Сергій Йосипович
62 Вовчанський Семен Семенович ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 астрономія Мороз Сергій Йосипович
63 Стельмах Ольга Мирославівна ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст» 10 трудове навчання Демчук Марія Тимофіївна
64 Михалець Христина Орестівна Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 8 трудове навчання Федевич Оксана Євгенівна
65 Гаргаля Мар’ян Олегович Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст 10 трудове навчання Бакай Василь Ігорович
66 Кільбасович Остап Тарасович Давидівський опорний заклад ЗСО 9 ІКТ Голубйовська Галина Петрівна
67 Михайлів Богдан Ігорович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 ІКТ Вовк Наталія Петрівна

4.3 з наказом відділу освіти ознайомити учителів – предметників, які готують учасників обласного етапу всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача РМК Щербу С.С.

Начальник відділу освіти Т.Стахів

Міністерство освіти і науки України

Відділ освіти

Пустомитівської районної державної адміністрації

12 вересня 2018 року НАКАЗ м. Пустомити

№ 347

Про проведення І - ІІ етапів

предметних олімпіад

у 2018/2019 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2018 року №849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2018/2019 навчальному році» та наказу департаменту освіти і науки Львівської ОДА №07-01/316 від 06.09.2018р. «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» , відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. №1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.10.2011р. №1318/20056, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЮ:

1. Районному методичному кабінету (завідувач С.Щерба):

1.1 Підготувати олімпіадні завдання для проведення шкільних предметних олімпіад з:німецької мови, англійської мови, математики, української мови та літератури, біології, інформатики, географії, фізики, хімії, історії, екології, інформаційні технології, правознавства,економіки, астрономії, християнської етики; трудового навчання.

1.2 Скласти розклад І етапу предметних олімпіад;

1.3 За півгодини до початку олімпіади забезпечити завданнями через Інтернет носії школи.

1.4 Провести ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад на базі шкіл району згідно графіка, розробленого ЛОІППО( додаток №4).

1.5 Олімпіади проводити згідно з Положенням про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у редакції, затвердженій наказом Головного управління освіти і науки від 25 вересня 2012 року № 756 (із змінами).

1.6 Районному методичному кабінету надіслати на адресу обласного інституту післядипломної педагогічної освіти:

1.7 до 15 листопада 2018 року – пропозиції до складу оргкомітетів та журі ІІІ етапу олімпіад;

1.8 до 22 грудня 2018 року– звіти про проведення ІІ етапу, заявки на участь команд у ІІІ етапі Всеукраїнських базових олімпіад з базових дисциплін.

1.9 Затвердити склад оргкомітету та предметних журі з проведення ІІ етапу олімпіад (додатки № 5, 6).

2. Начальникам відділів освіти ОТГ Пустомитівського району:

2.1 забезпечити учнів та учителів для участі у ІІ (районний) етапі Всеукраїнських олімпіад 2018-2019 н.р.

2.2 забезпечити учителів, членів журі ІІ (районний) етапу Всеукраїнських олімпіад, для перевірки олімпіад них завдань згідно додатку ( додаток 6)

3. Директорам загальноосвітніх середніх шкіл:

3.1 Забезпечити організацію проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад згідно розкладу у 2018 році (Додаток 1).

3.2 Сформувати оргкомітет та журі І етапу всеукраїнських предметних олімпіад;

3.3 Провести І етап предметних олімпіад згідно розкладу(додаток 1);

3.4 Визначити переможців з учасників шкільних олімпіад, що набрали більше 50% балів.

3.5 Подати звіт про проведення шкільної олімпіади (форма звіту додається, додаток №2) та заявку на участь переможців у районних предметних олімпіадах (форма заявки додається, додаток №3) до 11.00 год наступного дня після олімпіади ( просимо заявку та звіт заповнювати повністю).

3.6 Олімпіади проводити згідно з Положенням про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у редакції, затвердженій наказом Головного управління освіти і науки від 5 жовтня 2007 року № 739.

4 Централізованій бухгалтерії відділу освіти оплатити проїзд учням, проїзд і добові вчителям, що супроводжують учнів, та членам журі олімпіад. Членам журі районної олімпіад з української мови та літератури оплатити відрядження за 2 дні.

5 Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача райметодкабінетом С.Щербу

Начальник відділу освіти Т.Стахів

Додаток №1

до наказу №347

від 12.09.2018 року

№ з/п Час подачі завдань через електронну пошту дата проведення час проведення предмет дата і час подання через електронну пошту заявки та звіту
дата час
1 За 30-15 хвилин до початку олімпіади 16.10.2018 р. 14.00 англійська мова 18.10.2018 р. до 11.00
2 16.10.2018 р. 14.00 екологія 18.10.2018 р. до 11.00
3 17.10.2018 р. 14.00 математика 19.10.2018 р. до 11.00
4 17.10.2018 р. 14.00 астрономія 19.10.2018 р. до 11.00
5 18.10.2018 р. 14.00 німецька мова 22.10.2018 р. до 11.00
6 18.10.2018 р. 14.00 біологія 22.10.2018 р. до 11.00
7 19.10.2018 р. 14.00 трудове навчання 22.10.2018 р. до 11.00
8 19.10.2018 р. 14.00 християнська етика 22.10.2018 р. до 11.00
9 22.10.2018 р. 14.00 фізика 24.10.2018 р. до 11.00
10 22.10.2018 р. 14.00 правознавство 24.10.2018 р. до 11.00
11 23.10.2018 р. 14.00 інформатика 25.10.2018 р. до 11.00
12 23.10.2018 р. 14.00 українська мова та література 25.10.2018 р. до 11.00
13 24.10.2018 р. 14.00 географія 26.10.2018 р. до 11.00
14 24.10.2018 р. 14.00 ІКТ 26.10.2018 р. до 11.00
15 25.10.2018 р. 14.00 хімія 29.10.2018 р. до 11.00
16 25.10.2018 р. 14.00 історія 29.10.2018 р. до 11.00
17 26.10.2018 р. 14.00 економіка 29.10.2017 р. до 11.00

Додаток №2

до наказу №347

від 12.10.2018 року

ЗВІТ

про проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з

у 2018-2019 навчальному році у _______________ЗОШ

Класи Кількість учасників Кількість
І місце ІІ місце ІІІ місце
11
10
9
8
Разом

Директор школи

Голова журі олімпіади

“ “ 2018 року

Додаток №3

до наказу №347

від 12.10.2018 року

ЗАЯВКА

на участь команди ________________ЗОШ

у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

з ________________у 2018 році

За рішенням оргкомітету і журі І етапу Всеукраїнської олімпіади на ІІ етап

Всеукраїнської олімпіади направляються такі учні – переможці І етапу олімпіади:

№ з/п Прізвище, імя, по батькові учня (порвністю) Дата народження школа клас Клас (курс) навчання місце Прізвище, імя та по батькові вчителя (порвністю) Додаткова інформація (компютерна мова програмування)

Керівником команди призначено

Голова оргкомітету_____________________________

Голова журі____________________________________

« ____» ___________ 2018 року

Додаток № 4

до наказу № 347

від 12.09.2018 р.

Графік проведення ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2018/2019 навчальному році

№ з/п Дата проведення Предмет Місце проведення
1 3 листопада Німецька мова Пустомитівська ЗОШ №1
2 4 листопада Англійська мова Пустомитівська ЗОШ №2
3 10 листопада Математика Пустомитівська ЗОШ №2
4 10 листопада Християнська етика Пустомитівська ЗОШ №2
5 11 листопада Біологія Пустомитівська ЗОШ №2
6 11 листопада ІКТ Пустомитівська ЗОШ №2
7 17 листопада Трудове навчання Зимноводівська ЗОШ №1
8 18 листопада Історія Пустомитівська ЗОШ №2
9 18 листопада Інформатика Пустомитівська ЗОШ №2
10 24 листопада Українська мова та література Пустомитівська ЗОШ №1
11 25 листопада Фізика Пустомитівська ЗОШ №2
12 1 грудня Економіка Пустомитівська ЗОШ №1
13 1 грудня Хімія Пустомитівська ЗОШ №1
14 2 грудня Правознавство Пустомитівська ЗОШ №1
15 2 грудня Географія Пустомитівська ЗОШ №1
16 8 грудня Екологія Пустомитівська ЗОШ №1
17 8 грудня Астрономія Пустомитівська ЗОШ №1

Додаток № 5

до наказу № 347

від 12.09.2018 р.

Склад оргкомітету

з проведення ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

1. Щерба Стефан Стефанович, завідувач РМК голова комітету

2. Козирський Володимир Володимирович,

головний спеціаліст відділу освіти член комітету

3. Качмарик Марія Андріївна, голова районної профспілкової

організації працівників освіти і науки член комітету

4. Мороз Сергій Йосипович, директор Пустомитівської ЗОШ №1 член комітету

5. Мадай Ігор Богданович, директор Пустомитівської ЗОШ №2 член комітету

6. Кос Володимир Романович, директор Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. член комітету.

Додаток № 6

до наказу № 347

від 12.10.2018 р.

Склад журі

з проведення ІІ етапу Всеукраїнських предметних оліипіад

Українська мова та література

1. Ілик П.І., методист РМК голова журі

2. Нікішина З.О., учитель Семенівської ЗОШ член журі

3. Коновалик Р.М., учитель Зимноводівської ЗОШ №1 член журі

4. Бедрій І.Р., учитель Лисиничівської ЗОШ член журі

5. Цундер Н.Р., учитель Чижиківської ЗОШ член журі

6. Іващишин О.П.., учитель Ставчанського НВК член журі

7. Шилич М.В., учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

8. Глуховецька М.Л., учитель Щирецької ЗОШ №1 член журі

9. Дмитрик Л.І., учитель Оброшинської ЗОШ член журі

10. Богоніс Г.Б., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

11. Марухняк І.С., учитель Поршнянського НВК член журі

12. Потовська О.І., учитель Сокільницької ЗОШ член журі

13. Андрушко Г. В., учитель Давидівської ЗОШ член журі

14. Мецан О. М., учитель Чишківської ЗОШ член журі

Англійська мова

1. Ілик П.І., методист РМК голова журі

2. Фещенко О.В., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

3. Фай Л.Ф., учитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

4. Штогрин М.І., учитель Солонківської ЗОШ член журі

5. Заворотна Н.С., учитель Оброшинської ЗОШ член журі

6. Стик О.М., учитель Давидівської ЗОШ член журі

7. Пясецька О.В., учитель Ямпільського НВК член журі

8. Паньків Л.Я., учитель Мурованської ЗОШ член журі

9. Тарасенко Л.Л., учитель Лисиничівської ЗОШ член журі

10. Штойко М.Р., учитель Підберізцівського НВК член журі

11. Салагай Н.П., учитель Сокільницької ЗОШ член журі

12. Кавецька Л. А., учитель Давидівської ЗОШ член журі

13. Павлишин Н.Р., учитель Пикуловицького НВК член журі

14. Музичук Н.В., учитель Гамаліївської ЗОШ член журі

15. Сосновська І.Й., учитель Чишківської ЗОШ член журі

16. Віняр І.С., учитель Зимноводівської ЗОШ №1 член журі

17. Слоновська Н.Є., учитель Годовицької ЗОШ член журі

Німецька мова

1. Ілик П.І., методист РМК голова журі

2. Левицька Л.Я.., учитель Щирецької ЗОШ №1 член журі

3. Пісецька Н.М., учитель Дмитрівської ЗОШ член журі

4. Слоновський Є.Й. , учитель Годовицької ЗОШ член журі

5. Левицька А.М., учитель Ставчанської ЗОШ член журі

6. Кнігініцька І.В., учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

7. Бубенчик О. О., учитель Винничківського НВК член журі

8. Дика О.Є., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

Математика

1. Стахурська М.М., методист РМК голова журі

2. Мельник Б.Б., учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

3. Ярмола Г.В., учитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

4. Панахид О.П., учитель Ставчанського НВК член журі

5. Петрів Г.І.., учитель Ямпільського НВК член журі

6. Щурко Л.Б., учитель Чишківської ЗОШ член журі

7. Халявка Г.З., учитель Зимноводівської ЗОШ №2 член журі

8. Вовк М.М., учитель Оброшинської ЗОШ член журі

9. Рик Г.М.., учитель Солонківської ЗОШ член журі

Географія

1. Щерба С.С., завідувач РМК голова журі

2. Бернатович Л.К., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

3. Лісовець О.О., учитель Містківської ЗОШ член журі

4. Партем К.М., учитель Зубрянського НВК член журі

5. Микитка У.Б., учитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

6. Бенюк Г.М., учитель Миклашівського НВК член журі

7. Качмар С.В., учитель Лапаївської ЗОШ член журі

8. Кузик І.В., учитель Поршнянського НВК член журі

9. Панчук О. В., учитель Давидівської ЗОШ член журі

10. Каспряк Н. В., учитель Чишківської ЗОШ член журі

Історія

1. Варгаль Н.О.., методист РМК голова журі

2. Дячишин Ю.О.., учитель Містківської ЗОШ член журі

3. Вахула.Л.Л., учитель Сокільницької ЗОШ член журі

4. Майко І.Р., учитель Звенигородської ЗОШ член журі

5. Багрій І.В., учитель Оброшинської ЗОШ №1 член журі

6. Ферко Т.М., учитель Ставчанського НВК член журі

7.Шекета В. І., учитель Давидівської ЗОШ член журі

8.Гавдунович І. Р., учитель Кротошинської ЗОШ член журі

9. Мочурад О.С.., учитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

Основи правознавства

1. Варгаль Н.О.., методист РМК голова журі

2. Куций А.Ф., учитель Борщовицької ЗОШ член журі

3. Дрозда Р.С., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

4. Косилович О.О., учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

5. Колодій О.І.., учитель Ставчанського НВК член журі

Економіка

1. Варгаль Н.О.., методист РМК голова журі

2. Мороз Г.Ю, учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

3. Сениш Л.Р. , учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

4. Партем К.М., учитель Зубрянського НВК член журі

5. Лісовець О.О., учитель Містківської ЗОШ член журі

Християнська етика

1 Ілик П.І., методист РМК голова журі

2. Весна Т.О., учитель Зубрянського НВК член журі

3. Василюк О.М., учитель Поршнянської ЗОШ член журі

4. Гнатів Н.С., учитель Лапаївської ЗОШ член журі

5. Гарат М.М., учитель Давидівської ЗОШ член журі

6. Гоза О.І., учитель Зимноводівської ЗОШ №1 член журі

7. Білецька О.М., учитель Зимноводівської ЗОШ №2 член журі

8. Сех Л.І., учитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

Фізика

1. Щерба С.С., завідувач РМК голова журі

2. Гук Л.П., учитель Семенівської ЗОШ член журі

3. Жовтанська Н.М., учитель Кротошинської ЗОШ член журі

4. Ворощак І. В., учитель Зимноводівської ЗОШ №2 член журі

5. Жолинська О. Д., учитель Давидівської ЗОШ член журі

6. Романів Г.Р., учитель Щирецької ЗОШ №1 член журі

7. Билень В.І., учитель Ставчанського НВК член журі

8. Матківський Р.М., учитель Борщовицького НВК член журі

9.Чобіт О.М., учитель Старосільської ЗОШ член журі

10. Гамар В.Є., учитель Наварійської школи - гімназії член журі

11. Штаблава – Войцеховська А.М., учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

Інформатика

1. Щерба С.С., завідувач РМК голова журі

2. Сабор Г.О., вчитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

3. Матківський Р.М., учитель Борщовицької ЗОШ член журі

4. Дмитровський А.С., учитель Мурованської ЗОШ член журі

5. Куник І.І., учитель Містківської ЗОШ член журі

6. Голубйовська Г. П., учитель Давидівської ЗОШ член журі

ІКТ

1. Щерба С.С., завідувач РМК голова журі

2. Сабор Г.О., вчитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

3. Матківський Р.М., учитель Борщовицької ЗОШ член журі

4. Дмитровський А.С., учитель Мурованської ЗОШ член журі

5. Носовська О.В., учитель Щирецької ЗОШ №1 член журі

6. Білоус Л.І., учитель Ямпільського НВК член журі

7. Перервіна О.М., учитель Щирецької ЗОШ №2 член журі

8. Панахид О.П., учитель Ставчанського НВК член журі

9. Федина О.М., учитель Семенівської ЗОШ член журі

10. Бойдуник О. І., учитель Чишківської ЗОШ член журі

Трудове навчання

1. Щерба С.С., завідувач РМК голова журі

2. Бакай І.С., учитель Мурованської ЗОШ член журі

3.Демчук М.Т., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

4. Морикишка М.І.., учитель ЗвенигородськоїЗОШ член журі

5. Матківська М.І., учитель Пикуловицького НВК член журі

6. Бабенко О.А., учитель Підбірцівської ЗОШ член журі

7. Гах В.І., учитель Лапаївської ЗОШ член журі

8. Щурко М. В., учитель Давидівської ЗОШ член журі

9. Фігура М. Й., учитель Чишківської ЗОШ член журі

Біологія

1. Щерба С.С., завідувач РМК голова журі

2. Краєвська Н.С., учитель Пустомитівської ЗОШ №2 член журі

3. Метко С.М., учитель Наварійської ЗОШ член журі

4. Даць О.С., учитель Щирецької ЗОШ №;2 член журі

5.Камінецький Л.Ю., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

6.Лампицька Г.В., учитель Пикуловицького НВК член журі

7.Мороз Р.П., учитель Семенівської ЗОШ член журі

8. Дика В. В., учитель Давидівськї ЗОШ член журі

9. Стик О. Я., учитель Пасіки-Зубрицька ЗОШ член журі

Хімія

1. Щерба С.С.., завідувач РМК голова журі

2. Братюк О.Г., учитель Оброшинської ЗОШ член журі

3. Демчук Б.Б., учитель Щирецької ЗОШ №1 член журі

4. Ільків Г.І., учитель Ланівської ЗОШ член журі

5. Буряник О.А., учитель Лапаївської ЗОШ член журі

6. Камінецький Л.Ю., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

7. Ярош І.В., учитель Зимноводівської ЗОШ №1 член журі

8. Стрихарська – Сухоцька Н.Р., учитель Солонківської ЗОШ член журі

9. Перестюк Г В., учитель Давидівської ЗОШ член журі

10.Панкевич О. Б., учитель Чишківської ЗОШ член журі

Астрономія

1. Щерба С.С.., завідувач РМК голова журі

2. Мороз С.Й.., учитель Пустомитівської ЗОШ №1 член журі

3. Ворощак І.В., учитель Зимноводівської ЗОШ №1 член журі

4. Жовтанська Н.М., учитель Кротошинської ЗОШ член журі

Екологія

1. Варгаль Н.О.., методист РМК голова журі

2. Кикоть О.В.. - учитель Пустомитівської ЗОШ №1. член журі

3. Шевчук О.М. - учитель Солонківської ЗОШ. член журі

4. Дика В. В., учитель Давидівськї ЗОШ член журі

5. Стик О. Я., учитель Пасіки-Зубрицька ЗОШ член журі

ЗАТВЕРДЖЕНО

Голова Пустомитівської

районної державної

адміністрації __________І.С.Хрунь

РАЙОННА ПРОГРАМА

РОБОТИ З ОБДАРОВАНОЮ

УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ

На 2018-2020 РОКИ

м.Пустомити

2018 рік

ПАСПОРТ

районної Програми роботи з обдарованою учнівською молоддю

1. Ініціатор розроблення програми Пустомитівська районна державна адміністрація
2. Дата, номер і назва документа органу виконавчої влади про розроблення програми Закон України «Про освіту», Закон України «Про загальну середню освіту», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» (пункт 16 частини 1 статті 43)
3. Розробник програми Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації,
4. Відповідальний виконавець програми Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
5. Учасники програми Пустомитівська районна державна адміністрація, Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації керівники навчальних закладів
6. Термін реалізації Програми 2018-2020 роки
7. Загальний орієнтовний обсяг фінансових ресурсів за рахунок місцевих бюджетів, всього 1527,0 тис. грн.

РАЙОННА ПРОГРАМА

РОБОТИ З ОБДАРОВАНОЮ УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ

на 2018-2020 роки

І. Загальні положення

Районна Програма роботи з обдарованою молоддю на 2018-2020 роки (далі Програма) розроблена відповідно до законів Закон України «Про загальну середню освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні».

Районна Програма роботи з обдарованою молоддю на 2018-2020 роки спрямована на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації особистості в сучасному суспільстві, постійного духовного самовдосконалення.

ІІ. Мета та основні завдання Програми

Мета програми полягає у наданні системної підтримки талановитим дітям; формуванні системи виявлення, навчання, виховання обдарованої молоді, створенні умов для самореалізації та розширенні їх соціально-правових гарантій.

Основні завдання Програми:

- створення ефективної системи виявлення та розвитку обдарованих дітей та молоді;

- оновлення змісту та форм роботи щодо створення особистісно орієнтованої системи роботи з обдарованими дітьми та молоддю;

- впровадження новітніх інноваційних технологій навчання і виховання обдарованих дітей та молоді;

- залучення обдарованої молоді до здобуття позашкільної освіти з метою задоволення потреби у професійному самовизначенні та творчій самореалізації;

- підвищення ефективності діяльності закладів освіти для обдарованих дітей через їх профілізацію та залучення школярів до участі у регіональних, всеукраїнських, міжнародних заходах, спрямованих на виявлення і підтримку обдарованої молоді;

- формування та підвищення рівня ключових компетенцій професійного педагога, який працює з обдарованими дітьми та молоддю;

- створення системи морального та матеріального заохочення обдарованих дітей та молоді;

- стимулювання творчого самовдосконалення дітей та учнівської молоді, підтримка обдарованих учнів - призерів та учасників мистецьких, інтелектуальних, творчих конкурсів, олімпіад, конкурсів МАН, спортивних змагань обласних та Всеукраїнських рівнів;

- піднесення статусу обдарованої молоді та її наставників.

ІІІ. Обґрунтування шляхів та засобів розв’язання проблеми, обсяги та джерела фінансування, строки виконання Програми

Програма розрахована на три роки.

Реалізація заходів Програми здійснюватиметься за рахунок місцевого бюджету.

Прогнозований обсяг коштів, що планується залучити до фінансування, передбачається у сумі 1527,0тис.грн.

Обсяг фінансування Програми за рахунок місцевого бюджету визначається щорічно, виходячи з конкретних завдань Програми та реальних можливостей бюджету.

Координатором роботи щодо виконання заходів Програми та головним розпорядником коштів місцевого бюджету на реалізацію відповідних заходів - є Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації.

ІV. Перелік заходів Програми та результативні показники

Програма передбачає виконання заходів:

- створення районного банку даних про обдаровану молодь;

- сприяння наступності в системі роботи з обдарованою молоддю загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів;

- залучення обдарованої молоді до науково-дослідницької, експериментальної, творчої діяльності із організацією факультативів, гуртків, що працюють з обдарованою молоддю;

- участь у районних предметних олімпіадах, конкурсах, конкурсах-захистах, турнірах і фестивалях, популяризація здобутків обдарованої молоді, поширення досвіду роботи педагогічних працівників;

- розроблення механізму стимулювання обдарованої молоді та її наставників;

- удосконалення навчально-матеріальної бази закладів освіти.

Результативні показники:

Виконання Програми у 2018-2020роках дасть змогу:

- сформувати систему виявлення і відбору обдарованої молоді та надання їй соціально – педагогічної підтримки;

- підвищити рівень науково – методичного та інформаційного забезпечення

педагогічних працівників, які проводять роботу з обдарованою молоддю;

- підвищити рівень професійної компетентності у визначенні методів, форм, засобів, технологій навчання і виховання;

- розширити інформаційно – аналітичний банк даних «Обдарованість»;

- розробити механізм стимулювання обдарованої молоді, педагогічних працівників, які працюють з нею.

V. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюється Пустомитівською районною державною адміністрацією. Основними формами контролю за реалізацією заходів та досягнень показників Програми будуть:

- розпорядження голови Пустомитівської районної державної адміністрації про встановлення контролю за реалізацією програми;

- звітність Відділу освіти про хід виконання Програми;

- залучення засобів масової інформації до висвітлення питань щодо реалізації Програми;

- обговорення стану та проблем реалізації Програми на засіданні колегії Відділу освіти Пустомитівської районної державної адміністрації.

Організаційний супровід виконання Програми здійснює Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації.

VI. ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ

з виконання районної Програми роботи з обдарованою молоддю на 2018-2020 роки

№ з/п Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів програми Термін виконання заходу Головний розпорядник бюджетних коштів Джерела фінансування Прогнозований обсяг фінансових ресурсів для виконання завдання, тис. грн У тому числі за роками (тис. грн.)
2018 2019 2020
1. Удосконалення нормативно – правової бази 1.1.Створення Каталогу нормативно –правових та науково –методич-них матеріалів із питань роботи з обдарованими дітьми 2018 Відділ освіти Пустомитівської РДА Без фінансування - - - -
Разом - - - -
2. Підвищення рівня науково- методичного забезпечення педагогічних працівників 2.1. Розроблення пакету методичних рекомендацій із питань організації роботи з обдарованими дітьми 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА Без фінансування - - - -
2.2. Організація і проведення науково- практичних семінарів, конференцій щодо питань роботи з обдарованою молоддю 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА за рахунок коштів місцевого бюджету 13,0 5,0 8,0 10,0
2.3. Сприяння створенню авторських методичних і навчальних матеріалів з питань роботи з обдарованою молоддю, забезпечення їх впровадження 2017-2018 Відділ освіти Пустомитівської РДА Без фінансування - - - -
Разом 13,0 5,0 8,0 10,0
3. Виявлення обдарованої молоді і створення умов для її розвитку 3.1.Створення районного банку даних “Обдарованість” 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА Без фінансування - - - -
3.2. Забезпечення участі дітей у всеукраїнських та обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсах-захистах науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН, інтелектуальних конкурсах, турнірах. 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА за рахунок коштів місцевого бюджету 24,0 6,0 8,0 10,0
3.3. Забезпечення проведення районних та участі в обласних і Всеукраїнських заходах з дітьми та молоддю за напрямами позашкільної освіти 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА за рахунок коштів місцевого бюджету 20,0 4,0 6,0 10,0
Разом 44,0 10,0 14,0 20,0
4. Підтримка обдарованої молоді 4.1. Призначення стипендій обдарованій молоді – переможцям мистецьких, інтелектуальних, творчих конкурсів, олімпіад, конкурсів МАН, спортивних змагань обласних та Всеукраїнських рівнів. 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА за рахунок коштів місцевого бюджету 90,0 24,0 30,0 36,0
Разом 90,0 24,0 30,0 36,0
5. Кадрове забезпечення 5.1. Участь педагогічних працівників в обласних та Всеукраїнських заходах з питань роботи з обдарованою молоддю 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА за рахунок коштів місцевого бюджету 90,0 10,0 30,0 50,0
5.2. Виплата премій педагогічним працівникам, які підготували переможців мистецьких, інтелектуальних, творчих конкурсів, олімпіад, конкурсів МАН, спортивних змагань обласних та Всеукраїнських рівнів. 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА за рахунок коштів місцевого бюджету 1290,0 350,0 350,0 525,0
Разом 1380,0 360,0 380,0 575,0
6. Співпраця з громадськими організаціями 6.1. Координація діяльності органів місцевого самоврядування, навчальних закладів з громадськими організаціями у сфері розвитку та підтримки обдарованої молоді 2018-2020 Відділ освіти Пустомитівської РДА Без фінансування - - - -
Разом - - - -
Усього за програмою 1527,0 399,0 432,0 641,0
№ з/п прізвище, імя, по батькові учня предмет школа клас Прізвище, імя та по батькові вчителя
1 Лехка Юлія Олегівна правознавство Борщовицький НВК 9 Куций Андрій Федорович
2 Панахид Олена Тарасівна правознавство Ставчанський НВК 11 Колодій Ольга Іванівна
3 Бушко Юрій Ігорович правознавство Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Шекета Василь Іванович
4 Ковальчук Олеся Олегівна правознавство Пустомитівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. 9 Дрозда Руслана Степанівна
5 Кушнір Юлія Михайлівна Трудове навчання Пикуловицький НВК 9 Матківська Марія Іванівна
6 Гацько Олег Сергійович Трудове навчання Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Бакай Василь Ігорович
7 Гаргаля Мар’ян Олегович Трудове навчання Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 Бакай Василь Ігорович
8 Гненюк Кароліна Андріївна Трудове навчання Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 Демчук Марія Тимофіївна
9 Михайлів Богдан Ігорович ІКТ Щирецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст 9 Вовк Наталія Петрівна
10 Дмитровська Ярина Андріївна ІКТ Мурованська ЗОШ I-III ст. 8 Дмитровський Андрій Степанович
11 Гоголь Святослав Олегович економіка Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 11 Микитка Уляна Богданівна
12 Любицька Анастасія Олексіївна екологія Борщовицький НВК 11 Фрис Юрій Степанович
13 Росипська Марта Ярославівна екологія Годовицька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Максимів Ірина Василівна
14 Проців Богдан Васильович інформатика Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Сабор Галини Олександрівна
15 Підгорецький Арсен Володимирович інформатика Ямпільський НВК 10 Білоус Лідія Іванівна
16 Бедрило Богдан Богданович інформатика Оброшинська ЗОШ I-III ст. 10 Магала Оксана Василівна
17 Грицько Катерина Сергіївна астрономія Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. 11 Мороз Сергій Йосипович
18 Вовк Василина Андріївна астрономія Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. 10 Мороз Сергій Йосипович
19 Деда Ольга Петрівна історія Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 8 Косилович Оксана Олексіївна
20 Лев Андрій Володимирович історія Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 Василишин Оксана Борисівна
21 Моравська Марія Богданівна історія Мурованська ЗОШ I-III ст. 11 Мельничук Христина Ігорівна
22 Хомин Віталій Юрійович історія Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 Басюк Оксана Ярославівна
23 Болкун Маркіян Андрійович історія Борщовицький НВК 8 Куций Андрій Федорович
24 Будинкевич Анна Петрівна хімія Лапаївська ЗОШ I-III ст. 9 Буряник Ольга Антонівна
25 Волос Ольга Василівна хімія Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІст. 11 Ярош Ірина Василівна
26 Пілавка Орест Олегович хімія Борщовицький НВК 8 Фрис Юрій Степанович
27 Молочій Софія Андріївна хімія Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Юзич Андрій Романович
28 Василишин Дзвінка Борисівна хімія Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Стрихарська Наталія Романівна
29 Хомин Віталій Юрійович географія Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 Мандзик Тетяна Володимирівна
30 Болкун Маркіян Андрійович географія Борщовицький НВК 8 Колб Лариса Євгенівна
31 Онишкевич Микола Тарасович географія Оброшинська ЗОШ I-III ст. 10 Кушнір Світлана Євгенівна
32 Дець Олег Сергійович географія Оброшинська ЗОШ I-III ст. 11 Кушнір Світлана Євгенівна
33 Колб Олег Сергійович географія Борщовицький НВК 10 Колб Лариса Євгенівна
34 Галапац Софія Романівна географія Оброшинська ЗОШ I-III ст. 9 Кушнір Світлана Євгенівна
35 Дерпак Вікторія Володимирівна географія Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 8 Бобеляк Ярослав Богданович
36 Вовчаський Семен Семенович географія Пустомитівська ЗОШ № 1 I-III ст. 9 Бернатович Людмила Казимирівна
37 Кудибовська Анастасія Олегівна географія Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 Сенів Роксолана Юріївна
38 Петрусевич Лілія Тарасівна фізика Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст. 10 Созанська Тетяна Юріївна
39 Редько Анастасія Ярославівна фізика Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 Мороз Сергій Йосипович
40 Василенко Роман Романович фізика Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Войцеховська-Штаблава Анна Марянівна
41 Дерпак Вікторія Володимирівна фізика Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 8 Ворощак Ірина Василівна
42 Кінах Роман Васильович фізика Кротошинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Жовтанська Наталія Миколаївна
43 Стик Софія біологія Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 Щурко Марія Василівна
44 Гуменна Таня Сергіївна біологія Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Шулим Леся Василівна
45 Богоніс Юлія Романівна біологія Пустомитівська ЗОШ №1І-ІІІ ст.. 10 Кикоть Оксана Володимирівна
46 Кузів Богдан Володимирович біологія Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Даць Оксана Степанівна
47 Хильченко Євген Віталійович біологія Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 Краєвська Наталія Степанівна
48 Менкуш Анастасія Сергіївна біологія Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Краєвська Надія Дмитрівна
49 Соловій Вікторія Петрівна біологія Борщовицький НВК 8 Фрис Юрій Степанович
50 Чечерницька Марта Русланівна математика Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 Солодяк Зоряна Іванівна
51 Онишкевич Микола Тарасович математика Оброшинська ЗОШ I-III ст. 10 Вовк Марія Михайлівна
52 Підгорецький Арсен Володимирович математика Ямпільський НВК 10 Петрів Ганна Іванівна
53 Хомин Віталій Юрійович математика Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 Тиліпська Лідія Степанівна
54 Щерба Богдан Стефанович математика Оброшинська ЗОШ I-III ст. 8 Курилишин Оксана Тихонівна
55 Куций Віктор Андрійович математика Борщовицький НВК 7 Васьків Ганна Михайлівна
56 Капаціла Соломія Михайлівна українська мова та література Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 Леськів Лариса Михайлівна
57 Мельник Божена Ростиславівна українська мова та література Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Лакшинська Галина Петрівна
58 Пікас Віра Миколаївна українська мова та література Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Андрушко Галина Володимирівна
59 Синюга Олена Олександрівна українська мова та література Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 Мецан Одарія Миколаївна
60 Грицик Діана Романівна Християнська етика Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 8 Білецька Олена Михайлівна
61 Пузир Соломія Богданівна Християнська етика Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 9 Білецька Олена Михайлівна
62 Третякова Марія Олегівна Християнська етика Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 Гоза Олена Іванівна
63 Козачок Богдан Олегович Християнська етика Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 8 Сех Любов Іванівна
64 Пелех Юлія Павлівна Англійська мова Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 Кулик Леся Василівна
65 Кільо Ярина Миколаївна Англійська мова Сокільницька ЗОШ I-III ст. 9 Салагай Галина Романівна
66 Лига Софія Романівна Англійська мова Мурованська ЗОШ I-III ст. 11 Паньків Леся Ярославівна
67 Гулич Іван Андрійович Німецька мова Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 9 Скрут Тетяна Василівна
68 Кільо Ярина Миколаївна Німецька мова Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Скрут Тетяна Василівна
69 Пелех Юлія Павлівна Німецька мова Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 11 Кулик Леся Василівна
Кiлькiсть переглядiв: 515

Фотогалерея

Дата останньої зміни 16 Квітня 2019

Цей сайт безкоштовний!