Міністерство освіти і науки України

Відділ освіти

Пустомитівської районної державної адміністрації

20 грудня 2017 року НАКАЗ м. Пустомити

№ 503

Про підсумки ІІ етапу

предметних олімпіад

у 2017/2018 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2017 року №1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2017/2018 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. №1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.10.2011р. №1318/2006, наказу №370 від 2 жовтня 2017 року «Про проведення ІІ етапу предметних олімпіаду 2017/2018 навчальному році» відділу освіти Пустомитівської РДА, за рішенням журі з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЮ

1. Враховуючи рішення журі, визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад :

№ з/п Прізвище, ім’я по батькові учні Школа Клас предмет Місце
1 Кушнір Юлія Михайлівна Пикуловицький НВК 9 трудове І
2 Гацько Олег Сергійович Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 трудове І
3 Гаргаля Мар’ян Олегович Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 трудове І
4 Стельмах Ольга Мирославівна Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 трудове І
5 Гненюк Кароліна Андріївна Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 трудове І
6 Петрусевич Лілія Тарасівна Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст. 10 фізика І
7 Василенко Роман Романович Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 фізика І
8 Краєвський Микола Віталійович Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 7 фізика І
9 Дерпак Вікторія Володимирівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 8 фізика І
10 Кінах Роман Васильович Кротошинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 фізика І
11 Хомин Віталій Юрійович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 математика І
12 Щерба Богдан Стефанович Оброшинська ЗОШ I-III ст. 8 математика І
13 Онишкевич Микола Тарасович Оброшинська ЗОШ I-III ст. 10 математика І
14 Кучак Анастасія Тарасівна Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 математика І
15 Куций Віктор Андрійович Борщовицький НВК 7 математика І
16 Чечерницька Марта Русланівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 математика І
17 Грицик Діана Романівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 8 християнська етика І
18 Пузир Соломія Богданівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 9 християнська етика І
19 Третякова Марія Олегівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 християнська етика І
20 Стик Софія Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 біологія І
21 Гуменна Таня Сергіївна Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 біологія І
22 Богоніс Юлія Романівна Пустомитівська ЗОШ №1І-ІІІ ст.. 10 біологія І
23 Кузів Богдан Володимирович Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 біологія І
24 Хильченко Євген Віталійович Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 біологія І
25 Кільо Ярина Миколаївна Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 9 німецька мова І
26 Пелех Юлія Павлівна Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 німецька мова І
27 Грицько Катерина Сергіївна Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. 11 астрономія І
28 Вовк Василина Андріївна Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. 10 астрономія І
29 Пелех Юлія Павлівна Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 анг. мова І
30 Хильченко Михайло Віталійович Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 8 анг. мова І
31 Кільо Ярина Миколаївна Сокільницька ЗОШ I-III ст. 9 анг. мова І
32 Лига Софія Романівна Мурованська ЗОШ I-III ст. 11 анг. мова І
33 Любицька Анастасія Олексіївна Борщовицький НВК 11 екологія І
34 Росипська Марта Ярославівна Годовицька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 екологія І
35 Капаціла Соломія Михайлівна Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 укр.мова І
36 Логай Софія Олегівна Старосільська ЗОШ I-III ст. 7 укр.мова І
37 Мельник Божена Ростиславівна Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 укр.мова і
38 Пікас В.М. Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 укр.мова І
39 Синюга Олена Олександрівна Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 укр.мова І
40 Панахид Олена Тарасівна Ставчанський НВК 11 право І
41 Бушко Юрій Ігорович Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 право І
42 Ковальчук Олеся Олегівна Пустомитівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. 9 право І
43 Проців Богдан Васильович Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 інформ. І
44 Підгорецький Арсен Володимирович Ямпільський НВК 10 інформ. І
45 Бедрило Богдан Богданович Оброшинська ЗОШ I-III ст. 10 інформ. І
46 Драла Софія Михайлівна Підбірцівська ЗОШ I-III ст. 7 хімія І
47 Будинкевич Анна Петрівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 9 хімія І
48 Волос Ольга Василівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІст. 11 хімія І
49 Пілавка Орест Олегович Борщовицький НВК 8 хімія І
50 Василишин Дзвінка Борисівна Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 хімія І
51 Хомин Віталій Юрійович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 географія І
52 Болкун Маркіян Андрійович Борщовицький НВК 8 географія І
53 Онишкевич Микола Тарасович Оброшинська ЗОШ I-III ст. 10 географія І
54 Дець Олег Сергійович Оброшинська ЗОШ I-III ст. 11 географія І
55 Михайлів Богдан Ігорович Щирецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст 9 ІКТ І
56 Пашиніна Олена Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 11 ІКТ І
57 Сидорко Дмитро Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 ІКТ І
58 Дмитровська Ярина Андріївна Мурованська ЗОШ I-III ст. 8 ІКТ І
59 Деда Оля Петрівна Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 8 історія І
60 Лев Андрій Володимирович Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 історія І
61 Моравська Марія Богданівна Мурованська ЗОШ I-III ст. 11 історія І
62 Хомин Віталій Юрійович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 історія І
63 Гоголь Святослав Олегович Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 11 економіка І
64 Молочій Софія Андріївна Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 хімія І

2. Враховуючи рішення журі, визнати призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад :

2.1. Друге місце присвоїти:

№ з/п Прізвище, ім’я по батькові учні Школа Клас предмет Місце
1 Мінаєв Андрій Юрійович Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст. 9 трудове ІІ
2 Кравець Марія Олексіївна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 8 трудове ІІ
3 Дропа Роман Віталійович Пикуловицький НВК 9 трудове ІІ
4 Вовчанський Семен Семенович Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 трудове ІІ
5 Березюк Світлана Михайлівна Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 трудове ІІ
6 Король Христина Василівна Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 фізика ІІ
7 Редько Анастасія Ярославівна Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 фізика ІІ
8 Куций Віктор Андрійович Борщовицький НВК 7 фізика ІІ
9 Теплий Данило Ігорович Борщовицький НВК 8 фізика ІІ
10 Ривак Максим Тарасович Борщовицький НВК 9 фізика ІІ
11 Міськів Богдан Володимирович Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 6 математика ІІ
12 Кохман Олеся Василівна Містківська ЗОШ I-III ст. 8 математика ІІ
13 Білан Олег Михайлович Чижиківська ЗОШ І-ІІІст. 6 математика ІІ
14 Пікас Віра Миколаївна Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 християнська етика ІІ
15 Козачок Богдан Олегович Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 8 християнська етика ІІ
16 Чудяк Дам’ян Юрійович Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 християнська етика ІІ
17 Мороз Ольга Іванівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 8 християнська етика ІІ
18 Лис Василина Іванівна Борщовицький НВК 10 християнська етика ІІ
19 Савка Маркіян Іванович Сороки-Львівська ЗОШ І-ІІ ст 9 християнська етика ІІ
20 Стельмах Марія Ярославівна Чижиківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 християнська етика ІІ
21 Самоїл Наталія Романівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 10 біологія ІІ
22 Чайківська Оксана Андріївна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 11 біологія ІІ
23 Вихопень Діана Михайлівна Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 біологія ІІ
24 Колб Олег Сергійович Борщовицький НВК 10 біологія ІІ
25 Соловій Вікторія Петрівна Борщовицький НВК 8 біологія ІІ
26 Менкуш Анастасія Сергіївна Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 біологія ІІ
27 Крошняк Софія Юріївна Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 8 біологія ІІ
28 Гулич Іван Андрійович Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 9 німецька мова ІІ
29 Стецура Наталя Михайлівна Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 німецька мова ІІ
30 Дейнека Вікторія Вікторівна Щирецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст 10 німецька мова ІІ
31 Панахид Олена Тарасівна Ставчанський НВК 11 німецька мова ІІ
32 Курчак Христина Михайлівна Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. 11 астрономія ІІ
33 Вовчанський Семен Семенович Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. 9 астрономія ІІ
34 Менкуш Анастасія Сергіївна Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 анг. мова ІІ
35 Барабаш Таміла Романівна Пикуловицький НВК 11 анг. мова ІІ
36 Грицик Діана Романівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 8 анг. мова ІІ
37 Кудибовська Анастасія Олегівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 анг. мова ІІ
38 Дадашова Ельвіра Оруджівна Містківська ЗОШ I-III ст. 11 екологія ІІ
39 Богоніс Юлія Романівна Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 екологія ІІ
40 Мороз Ольга Іванівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 8 укр.мова ІІ
41 Дацко Анастасія Михайлівна Ставчанський НВК 9 укр.мова ІІ
42 Даляк Соломія Тарасівна Семенівська ЗОШ I-III ст. 7 укр.мова ІІ
43 Савка Софія Василівна Ямпільський НВК 7 укр.мова ІІ
44 Пелех Юлія Павлівна Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 укр.мова ІІ
45 Федотова Сніжанна Олександрівна Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст 7 укр.мова ІІ
46 Найда Марта Володимирівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 7 укр.мова ІІ
47 Лига Софія Романівна Мурованська ЗОШ I-III ст. 11 укр.мова ІІ
48 Сворень Ірина Миколаївна Борщовицький НВК 11 право ІІ
49 Лехка Юлія Олегівна Борщовицький НВК 9 право ІІ
50 Жолдак Богданна Олегівна Ставчанський НВК 10 право ІІ
51 Дмитровська Ярина Андріївна Мурованська ЗОШ I-III ст. 8 інформ. ІІ
52 Кузів Богдан Володимирович Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 9 хімія ІІ
53 Хомин Віталій Юрійович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 хімія ІІ
54 Лисецький Богдан Любомирович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 хімія ІІ
55 Куций Віктор Андрійович Борщовицький НВК 7 хімія ІІ
56 Лакома Надія Михайлівна Борщовицький НВК 8 хімія ІІ
57 Любицька Анастасія Олексіївна Борщовицький НВК 11 хімія ІІ
58 Вовк Василина Андріївна Пустомитівська ЗОШ №1 I-III ст. 10 хімія ІІ
59 Грошова Софія Андріївна Пустомитівська ЗОШ №1 I-III ст. 7 хімія ІІ
60 Дерпак Вікторія Володимирівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 8 хімія ІІ
61 Гаврилів Тетяна Михайлівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 11 географія ІІ
62 Качмар Андрій Андрійович Лапаївська ЗОШ I-III ст. 7 географія ІІ
63 Баюс Тарас Володимирович Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 11 географія ІІ
64 Колб Тетяна Володимирівна Борщовицький НВК 7 географія ІІ
65 Колб Олег Сергійович Борщовицький НВК 10 географія ІІ
66 Митлович Соломія-Марія Василівна Семенівська ЗОШ I-III ст. 7 географія ІІ
67 Галапац Софія Романівна Оброшинська ЗОШ I-III ст. 9 географія ІІ
68 Дерпак Вікторія Володимирівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 8 географія ІІ
69 Вовчаський Семен Семенович Пустомитівська ЗОШ № 1 I-III ст. 9 географія ІІ
70 Кудибовська Анастасія Олегівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 географія ІІ
71 Шевчук Андрій Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 ІКТ ІІ
72 Маланчук Олег Володимирович Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 ІКТ ІІ
73 Бень Остап Ігорович Ямпільський НВК 10 історія ІІ
74 Кечур Ірина Андріївна Солонківська ЗОШ I-III ст. 11 історія ІІ
75 Болкун Маркіян Андрійович Борщовицький НВК 8 історія ІІ
76 Феденяк Олеся Любомирівна Пустомитівська ЗОШ №1 I-III ст. 9 історія ІІ
77 Чечерницька Марта Русланівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 економіка ІІ

2.2. Третє місце присвоїти:

№ з/п Прізвище, ім’я по батькові учні Школа Клас предмет Місце
1 Жеребух Діана Ігорівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 9 трудове ІІІ
2 Пона Роман Тарасович Лапаївська ЗОШ I-III ст. 9 трудове ІІІ
3 Гадуп’як Роман Аркадійович Лапаївська ЗОШ I-III ст. 10 трудове ІІІ
4 Сова І.В. Підбірцівська ЗОШ I-III ст. 8 трудове ІІІ
5 Павлюст Юрій Ігорович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 трудове ІІІ
6 Тимець Назар Андрійович Борщовицький НВК 11 трудове ІІІ
7 Барабаш Ірина Дмитрівна Пикуловицький НВК 10 трудове ІІІ
8 Якімінік Уляна Сергіївна Ямпільський НВК 9 трудове ІІІ
9 Мазур Віталій Анатолійович Чижиківська ЗОШ І-ІІІст. 9 трудове ІІІ
10 Лисий Даниїл Андрійович Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 трудове ІІІ
11 Перетятко Марія Володимирівна Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст. 7 фізика ІІІ
12 Кудибовська Анастасія Олегівна Зимноводівська ЗОШ №1 8 фізика ІІІ
13 Михайлів Богдан Ігорович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 фізика ІІІ
14 Бажицька Софія Романівна Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 фізика ІІІ
15 Кріль Михайло Романович Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 7 фізика ІІІ
16 Стожук Роман Ігорович Лапаївська ЗОШ I-III ст. 6 математика ІІІ
17 Краєвський Микола Віталійович Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 7 математика ІІІ
18 Магир О. Б. Семенівська ЗОШ I-III ст. 8 математика ІІІ
19 Пілавка Орест Олегович Борщовицький НВК 8 математика ІІІ
20 Паславська Анастасія Олегівна Ставчанський НВК 7 математика ІІІ
21 Жолдак Богданна Олегівна Ставчанський НВК 10 математика ІІІ
22 Капаціла Соломія Михайлівна Пустомитівська ЗОШ №1 I-III ст. 11 математика ІІІ
23 Кобайовська Марта Михайлівна Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст 9 математика ІІІ
24 Петрусевич Лілія Тарасівна Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст 10 математика ІІІ
25 Кузів Богдан Володимирович Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 математика ІІІ
26 Колюбінський Максим Андрійович Підбірцівська ЗОШ I-III ст. 8 математика ІІІ
27 Гіпнер Соломія Тарасівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 математика ІІІ
28 Підгорецький Арсен Володимирович Ямпільський НВК 10 математика ІІІ
29 Качмирик Богдан Олегович Ланівська ЗОШ I-II ст. 6 математика ІІІ
30 Двилюк Іван Ігорович Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 християнська етика ІІІ
31 Сокіл Юлія Назарівна Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 християнська етика ІІІ
32 Лещишин Анастасія Володимирівна Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 християнська етика ІІІ
33 Зарічна Олеся Ярославівна Ставчанський НВК 9 християнська етика ІІІ
34 Тітільн Наталія Володимирівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 10 християнська етика ІІІ
35 Борчук Анастасія Ярославівна Ямпільський НВК 8 християнська етика ІІІ
36 Кунта Діана Марянівна Годовицька ЗОШ І-ІІІ ст. 8 християнська етика ІІІ
37 Лотоцька Юліана Андріївна Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 християнська етика ІІІ
38 Косопуд Мар’яна Василівна Кротошинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 біологія ІІІ
39 Вархола Роман Олегович Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 біологія ІІІ
40 Труба Остап Ігорович Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 біологія ІІІ
41 Надозірна Юлія Сергіївна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 біологія ІІІ
42 Пайтак Соломія Ростиславівна Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 8 біологія ІІІ
43 Василишин Дзвінка Борисівна Сололнківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 біологія ІІІ
44 Фітьо Василина Ігорівна Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 біологія ІІІ
45 Бедрило Богдан Богданович Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 біологія ІІІ
46 Тибінка Олег Ігорович Старосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів 10 біологія ІІІ
47 Магола Соломія Юріївна Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 німецька мова ІІІ
48 Хомин Віталій Юрійович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 німецька мова ІІІ
49 Баштаник Дамʼян Олесандрович Ставчанський НВК 10 німецька мова ІІІ
50 Гудима Данило Романович Зимноводівська ЗОШ І-ІІ ст. №2 9 астрономія ІІІ
51 Прач А. І. Семенівська ЗОШ 11 астрономія ІІІ
52 Скарвінко Анастасія Орестівна Гамаліївська ЗОШ І-ІІ ст. 8 анг. мова ІІІ
53 Федецький Назар Андрійович Гамаліївська ЗОШ І-ІІ ст. 9 анг. мова ІІІ
54 Шлапакова Вікторія Віталіївна Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 11 анг. мова ІІІ
55 Заворотна Анастасія Миколаївна Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 анг. мова ІІІ
56 Хомин Віталій Юрійович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 анг. мова ІІІ
57 Гудима Данило Романович Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 9 англійська мова ІІІ
58 Сидор Лілія Дмитрівна Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 анг. мова ІІІ
58 Синюга Олена Олександрівна Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 анг. мова ІІІ
59 Теплий Данило Ігорович Борщовицький НВК 8 анг. мова ІІІ
60 Горбань Марк Олександрович Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст 11 анг. мова ІІІ
61 Марцонь Владислав Олександрович Наварійська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія 10 анг. мова ІІІ
62 Сорока Поліна Володимирівна Наварійська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія 8 анг. мова ІІІ
63 Труба Остап Ігорович Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 анг. мова ІІІ
64 Шай Богдан Романович Мурованська ЗОШ I-III ст. 9 анг. мова ІІІ
65 Жеребцова Соломія Віталіївна Солонківська ЗОШ I-III ст. 10 екологія ІІІ
66 Грабчак М. О. Семенівська ЗОШ I-III ст. 11 екологія ІІІ
67 Коваль Ростислава Ігорович Солонківська ЗОШ I-III ст. 10 екологія ІІІ
68 Федевич Олексій Михайлович Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 9 укр.мова ІІІ
69 Хараба Тетяна Михайлівна Сокільницька ЗОШ I-III ст. 7 укр.мова ІІІ
70 Гаврилів Тетяна Михайлівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 11 укр.мова ІІІ
71 Драла Софія Михайлівна Підбірцівська ЗОШ I-III ст. 7 укр.мова ІІІ
72 Тимчук Дарина Олександрівна Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 7 укр.мова ІІІ
73 Панахид Олена Тарасівна Ставчанський НВК 11 укр.мова ІІІ
74 Ілинич Христина Іванівна Зубрянський НВК 8 укр.мова ІІІ
75 Гарапа Вікторія Богданівна Підберізцівський НВК І-ІІІ ст. 8 укр.мова ІІІ
76 Пелех Дмитро Богданович Містківська ЗОШ I-III ст. 8 укр.мова ІІІ
77 Борчук Анастасія Ярославівна Ямпільський НВК 8 укр.мова ІІІ
78 Редкевич Юстина Романівна Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 7 укр.мова ІІІ
79 Бутрімова Уляна Віталіївна Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст 8 укр.мова ІІІ
80 Іващишин Маряна Юріївна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 укр.мова ІІІ
81 Котишин Ірина Богданівна Підбірцівська ЗОШ I-III ст. 11 право ІІІ
82 Лещишин Анастасія Володимирівна Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 право ІІІ
83 Штай Андріана Русланівна Борщовицький НВК 10 право ІІІ
84 Дідик Олеся Олегівна Ставчанський НВК 9 право ІІІ
85 Дума Олеся Романівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 право ІІІ
86 Василишин Максим Володимирович Лапаївська ЗОШ I-III ст. 11 хімія ІІІ
87 Шкоропад Василина Богданівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 8 хімія ІІІ
88 Ривак Максим Тарасович Борщовицький НВК 9 хімія ІІІ
89 Паламар Святослав Русланович Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 хімія ІІІ
90 Кириченко Софія Ярославівна Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 8 географія ІІІ
91 Леськів Вікторія Тарасівна Жирівський НВК І-ІІ ст. 9 географія ІІІ
92 Коцур Степан Степанович Зубрянський НВК 10 географія ІІІ
93 Топій Назар Володимирович Зубрянський НВК 8 географія ІІІ
94 Крошняк Софія Юріївна Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 8 географія ІІІ
95 Чечерницька Марта Русланівна Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 географія ІІІ
96 Лисецький Володимир Любомирович Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 ІКТ ІІІ
97 Криса Володимир Анатолійович Милятичівська ЗОШ І – ІІІ ст. 10 ІКТ ІІІ
98 Демків Володимир Ігорович Підбірцівська ЗОШ I-III ст. 8 ІКТ ІІІ
99 Маївський Олег Русланович Борщовицький НВК 9 ІКТ ІІІ
100 Лисяк Віталій Борисович Пустомитівська ЗОШ №1 I-III ст. 9 ІКТ ІІІ
101 Підгорецький Арсен Володимирович Ямпільський НВК 10 ІКТ ІІІ
102 Сидорак Софія Ігорівна Семенівська ЗОШ I-III ст. 10 ІКТ ІІІ
103 Бойдуник Анастасія Романівна Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 ІКТ ІІІ
104 Лемішко Роман Ігорович Містківська ЗОШ I-III ст. 9 ІКТ ІІІ
105 Труба Остап Ігорович Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 ІКТ ІІІ
106 Барабаш Таміла Романівна Пикуловицький НВК 11 ІКТ ІІІ
107 Коваль Ростислав Ігорович Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 ІКТ ІІІ
108 Зубрицький Роман Любомирович Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 ІКТ ІІІ
109 Шипка Наталія Богданівна Жирівський НВК І-ІІ ст. 8 історія ІІІ
110 Ільків Андріана Михайлівна Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 історія ІІІ
111 Козик Сергій Сергійович Семенівська ЗОШ I-III ст. 9 історія ІІІ
112 Панахид Олена Тарасівна Ставчанський НВК 11 історія ІІІ
113 Дець Олег Сергійович Оброшинська ЗОШ I-III ст. 11 історія ІІІ
114 Луцак Олеся Романівна Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 11 історія ІІІ
115 Пікас Віра Миколаївна Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 історія ІІІ
116 Гаврилів Тетяна Михайлівна Лапаївська ЗОШ I-III ст. 11 економіка ІІІ
117 Маланчук Дмитро Юрійович Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 11 ІКТ ІІІ

3. Районному методичному кабінету (завідувач Щерба С.С.) забезпечити участь команд у ІІІ етапі конкурсів згідно поданих заявок в ЛОІППО.

4. Директорам шкіл:

4.1 організувати роботу з підготовки учнів до ІІІ етапу учнівських предметних олімпіад.

4.2 забезпечити участь учнів у ІІІ етапі учнівських олімпіад:

№ з/п прізвище, імя, по батькові учня предмет школа клас Прізвище, імя та по батькові вчителя
1 Лехка Юлія Олегівна правознавство Борщовицький НВК 9 Куций Андрій Федорович
2 Панахид Олена Тарасівна правознавство Ставчанський НВК 11 Колодій Ольга Іванівна
3 Бушко Юрій Ігорович правознавство Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Шекета Василь Іванович
4 Ковальчук Олеся Олегівна правознавство Пустомитівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. 9 Дрозда Руслана Степанівна
5 Кушнір Юлія Михайлівна Трудове навчання Пикуловицький НВК 9 Матківська Марія Іванівна
6 Гацько Олег Сергійович Трудове навчання Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Бакай Василь Ігорович
7 Гаргаля Мар’ян Олегович Трудове навчання Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 Бакай Василь Ігорович
8 Гненюк Кароліна Андріївна Трудове навчання Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 Демчук Марія Тимофіївна
9 Михайлів Богдан Ігорович ІКТ Щирецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст 9 Вовк Наталія Петрівна
10 Дмитровська Ярина Андріївна ІКТ Мурованська ЗОШ I-III ст. 8 Дмитровський Андрій Степанович
11 Гоголь Святослав Олегович економіка Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 11 Микитка Уляна Богданівна
12 Любицька Анастасія Олексіївна екологія Борщовицький НВК 11 Фрис Юрій Степанович
13 Росипська Марта Ярославівна екологія Годовицька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Максимів Ірина Василівна
14 Проців Богдан Васильович інформатика Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Сабор Галини Олександрівна
15 Підгорецький Арсен Володимирович інформатика Ямпільський НВК 10 Білоус Лідія Іванівна
16 Бедрило Богдан Богданович інформатика Оброшинська ЗОШ I-III ст. 10 Магала Оксана Василівна
17 Грицько Катерина Сергіївна астрономія Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. 11 Мороз Сергій Йосипович
18 Вовк Василина Андріївна астрономія Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. 10 Мороз Сергій Йосипович
19 Деда Ольга Петрівна історія Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 8 Косилович Оксана Олексіївна
20 Лев Андрій Володимирович історія Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 Василишин Оксана Борисівна
21 Моравська Марія Богданівна історія Мурованська ЗОШ I-III ст. 11 Мельничук Христина Ігорівна
22 Хомин Віталій Юрійович історія Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 Басюк Оксана Ярославівна
23 Болкун Маркіян Андрійович історія Борщовицький НВК 8 Куций Андрій Федорович
24 Будинкевич Анна Петрівна хімія Лапаївська ЗОШ I-III ст. 9 Буряник Ольга Антонівна
25 Волос Ольга Василівна хімія Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІст. 11 Ярош Ірина Василівна
26 Пілавка Орест Олегович хімія Борщовицький НВК 8 Фрис Юрій Степанович
27 Молочій Софія Андріївна хімія Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Юзич Андрій Романович
28 Василишин Дзвінка Борисівна хімія Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Стрихарська Наталія Романівна
29 Хомин Віталій Юрійович географія Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 Мандзик Тетяна Володимирівна
30 Болкун Маркіян Андрійович географія Борщовицький НВК 8 Колб Лариса Євгенівна
31 Онишкевич Микола Тарасович географія Оброшинська ЗОШ I-III ст. 10 Кушнір Світлана Євгенівна
32 Дець Олег Сергійович географія Оброшинська ЗОШ I-III ст. 11 Кушнір Світлана Євгенівна
33 Колб Олег Сергійович географія Борщовицький НВК 10 Колб Лариса Євгенівна
34 Галапац Софія Романівна географія Оброшинська ЗОШ I-III ст. 9 Кушнір Світлана Євгенівна
35 Дерпак Вікторія Володимирівна географія Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 8 Бобеляк Ярослав Богданович
36 Вовчаський Семен Семенович географія Пустомитівська ЗОШ № 1 I-III ст. 9 Бернатович Людмила Казимирівна
37 Кудибовська Анастасія Олегівна географія Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 8 Сенів Роксолана Юріївна
38 Петрусевич Лілія Тарасівна фізика Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст. 10 Созанська Тетяна Юріївна
39 Редько Анастасія Ярославівна фізика Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 Мороз Сергій Йосипович
40 Василенко Роман Романович фізика Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Войцеховська-Штаблава Анна Марянівна
41 Дерпак Вікторія Володимирівна фізика Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 8 Ворощак Ірина Василівна
42 Кінах Роман Васильович фізика Кротошинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Жовтанська Наталія Миколаївна
43 Стик Софія біологія Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 Щурко Марія Василівна
44 Гуменна Таня Сергіївна біологія Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Шулим Леся Василівна
45 Богоніс Юлія Романівна біологія Пустомитівська ЗОШ №1І-ІІІ ст.. 10 Кикоть Оксана Володимирівна
46 Кузів Богдан Володимирович біологія Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Даць Оксана Степанівна
47 Хильченко Євген Віталійович біологія Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 Краєвська Наталія Степанівна
48 Менкуш Анастасія Сергіївна біологія Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Краєвська Надія Дмитрівна
49 Соловій Вікторія Петрівна біологія Борщовицький НВК 8 Фрис Юрій Степанович
50 Чечерницька Марта Русланівна математика Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 Солодяк Зоряна Іванівна
51 Онишкевич Микола Тарасович математика Оброшинська ЗОШ I-III ст. 10 Вовк Марія Михайлівна
52 Підгорецький Арсен Володимирович математика Ямпільський НВК 10 Петрів Ганна Іванівна
53 Хомин Віталій Юрійович математика Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 9 Тиліпська Лідія Степанівна
54 Щерба Богдан Стефанович математика Оброшинська ЗОШ I-III ст. 8 Курилишин Оксана Тихонівна
55 Куций Віктор Андрійович математика Борщовицький НВК 7 Васьків Ганна Михайлівна
56 Капаціла Соломія Михайлівна українська мова та література Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 11 Леськів Лариса Михайлівна
57 Мельник Божена Ростиславівна українська мова та література Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 9 Лакшинська Галина Петрівна
58 Пікас Віра Миколаївна українська мова та література Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Андрушко Галина Володимирівна
59 Синюга Олена Олександрівна українська мова та література Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 Мецан Одарія Миколаївна
60 Грицик Діана Романівна Християнська етика Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 8 Білецька Олена Михайлівна
61 Пузир Соломія Богданівна Християнська етика Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 9 Білецька Олена Михайлівна
62 Третякова Марія Олегівна Християнська етика Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 10 Гоза Олена Іванівна
63 Козачок Богдан Олегович Християнська етика Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 8 Сех Любов Іванівна
64 Пелех Юлія Павлівна Англійська мова Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 10 Кулик Леся Василівна
65 Кільо Ярина Миколаївна Англійська мова Сокільницька ЗОШ I-III ст. 9 Салагай Галина Романівна
66 Лига Софія Романівна Англійська мова Мурованська ЗОШ I-III ст. 11 Паньків Леся Ярославівна
67 Гулич Іван Андрійович Німецька мова Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 9 Скрут Тетяна Василівна
68 Кільо Ярина Миколаївна Німецька мова Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Скрут Тетяна Василівна
69 Пелех Юлія Павлівна Німецька мова Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. 11 Кулик Леся Василівна

4.3 з наказом відділу освіти ознайомити учителів – предметників, які готують учасників обласного етапу всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача РМК Щербу С.С.

Начальник відділу освіти М.Лісна

ГРАФІК
ПРОВЕДЕННЯ СЕРПНЕВИХ СЕКЦІЙНИХ НАРАД
УЧИТЕЛІВ-ПРЕДМЕТНИКІВ
у 2015-2016 н.р.

Норма представництва – по 1 вчителеві від школи.

Графік проведення методичних об'єднань вчителів
№ з/п предмет відповідальний дата місце проведення час
1 Серпнева конференеція Лісна М.М. 27.08.2015 Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11.00
2 Українська мова та література Лазар М.І. Ілик П.І. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10.00
3 Християнська етика Лазар М.І. Варгаль. Н.О. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 12.00
4 Іноземні мови Лазар М.І., Ілик П.І. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 14.00
5 Світова література Пилипець Г.Р. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10.00
6 Бібліотекарів Пилипець Г.Р. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 12.00
7 Математика Стахурська М.М. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10.00
8 Хімія Камінецький Л.Ю. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 12.00
9 Біологія. Основи здоров'я Камінецький Л.Ю. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 10.00
10 Практичні психологи Камінецький Л.Ю. 10.09.2015 Відділ освіти 14.00
11 Історія Варгаль. Н.О., Нагірний А.Я. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10.00
12 Правознавство
13 Географія, економіка Когут Н.О. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 10.00
14 Педагоги - організатори Когут Н.О. 2.09.2015 Відділ освіти 14.30
15 Заступники директорів з виховної роботи
16 Інформатика Щерба С.С. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 10.00
17 Фізика. Астрономія Щерба С.С. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 12.00
18 Трудове навчання Щерба С.С. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 14.00
19 Захист Вітчизни Ілик П.І. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 12.00
20 Заступників директорів з навчально - виховної роботи Щерба С.С. 8.09.2015 Відділ освіти 14.30
21 Фізкультура Козирський В.В. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 10.00
22 Початкова школа для учителів 4 - х класів Стецьків Г.Ю. 25.08.2015 Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 12.00
23 Образотворче мистецтво, художня культура Тураш Н.Я. 25.08.2015 м.Львів Музей А.Шептицького 11.00
24 Музичне мистецтво
25 Завідувачі ДНЗ Тураш Н.Я. 04.09.2015 Відділ освіти 14.00
26 Директори шкіл Лісна М.М. 3.09.2015 Відділ освіти 10.00

Завідувач РМК С.Щерба

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 27 Грудня 2017

Цей сайт безкоштовний!