Міністерство освіти і науки України
Відділ освіти
Пустомитівської районної державної адміністрації
20 грудня 2017 року НАКАЗ м. Пустомити
№ 503
Про підсумки ІІ етапу
предметних олімпіад
у 2017/2018 навчальному році
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2017 року №1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2017/2018 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. №1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.10.2011р. №1318/2006, наказу №370 від 2 жовтня 2017 року «Про проведення ІІ етапу предметних олімпіаду 2017/2018 навчальному році» відділу освіти Пустомитівської РДА, за рішенням журі з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді
НАКАЗУЮ
1. Враховуючи рішення журі, визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад :
№ з/п | Прізвище, ім’я по батькові учні | Школа | Клас | предмет | Місце |
1 | Кушнір Юлія Михайлівна | Пикуловицький НВК | 9 | трудове | І |
2 | Гацько Олег Сергійович | Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 | трудове | І |
3 | Гаргаля Мар’ян Олегович | Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. | 9 | трудове | І |
4 | Стельмах Ольга Мирославівна | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | трудове | І |
5 | Гненюк Кароліна Андріївна | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 10 | трудове | І |
6 | Петрусевич Лілія Тарасівна | Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст. | 10 | фізика | І |
7 | Василенко Роман Романович | Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | фізика | І |
8 | Краєвський Микола Віталійович | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 7 | фізика | І |
9 | Дерпак Вікторія Володимирівна | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | 8 | фізика | І |
10 | Кінах Роман Васильович | Кротошинська ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 | фізика | І |
11 | Хомин Віталій Юрійович | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | математика | І |
12 | Щерба Богдан Стефанович | Оброшинська ЗОШ I-III ст. | 8 | математика | І |
13 | Онишкевич Микола Тарасович | Оброшинська ЗОШ I-III ст. | 10 | математика | І |
14 | Кучак Анастасія Тарасівна | Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 6 | математика | І |
15 | Куций Віктор Андрійович | Борщовицький НВК | 7 | математика | І |
16 | Чечерницька Марта Русланівна | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 11 | математика | І |
17 | Грицик Діана Романівна | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 8 | християнська етика | І |
18 | Пузир Соломія Богданівна | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 9 | християнська етика | І |
19 | Третякова Марія Олегівна | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 10 | християнська етика | І |
20 | Стик Софія | Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 8 | біологія | І |
21 | Гуменна Таня Сергіївна | Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 | біологія | І |
22 | Богоніс Юлія Романівна | Пустомитівська ЗОШ №1І-ІІІ ст.. | 10 | біологія | І |
23 | Кузів Богдан Володимирович | Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | біологія | І |
24 | Хильченко Євген Віталійович | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 10 | біологія | І |
25 | Кільо Ярина Миколаївна | Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. | 9 | німецька мова | І |
26 | Пелех Юлія Павлівна | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 10 | німецька мова | І |
27 | Грицько Катерина Сергіївна | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. | 11 | астрономія | І |
28 | Вовк Василина Андріївна | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. | 10 | астрономія | І |
29 | Пелех Юлія Павлівна | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 10 | анг. мова | І |
30 | Хильченко Михайло Віталійович | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 8 | анг. мова | І |
31 | Кільо Ярина Миколаївна | Сокільницька ЗОШ I-III ст. | 9 | анг. мова | І |
32 | Лига Софія Романівна | Мурованська ЗОШ I-III ст. | 11 | анг. мова | І |
33 | Любицька Анастасія Олексіївна | Борщовицький НВК | 11 | екологія | І |
34 | Росипська Марта Ярославівна | Годовицька ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | екологія | І |
35 | Капаціла Соломія Михайлівна | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 11 | укр.мова | І |
36 | Логай Софія Олегівна | Старосільська ЗОШ I-III ст. | 7 | укр.мова | І |
37 | Мельник Божена Ростиславівна | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | укр.мова | і |
38 | Пікас В.М. | Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | укр.мова | І |
39 | Синюга Олена Олександрівна | Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 8 | укр.мова | І |
40 | Панахид Олена Тарасівна | Ставчанський НВК | 11 | право | І |
41 | Бушко Юрій Ігорович | Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | право | І |
42 | Ковальчук Олеся Олегівна | Пустомитівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. | 9 | право | І |
43 | Проців Богдан Васильович | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | інформ. | І |
44 | Підгорецький Арсен Володимирович | Ямпільський НВК | 10 | інформ. | І |
45 | Бедрило Богдан Богданович | Оброшинська ЗОШ I-III ст. | 10 | інформ. | І |
46 | Драла Софія Михайлівна | Підбірцівська ЗОШ I-III ст. | 7 | хімія | І |
47 | Будинкевич Анна Петрівна | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 9 | хімія | І |
48 | Волос Ольга Василівна | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІст. | 11 | хімія | І |
49 | Пілавка Орест Олегович | Борщовицький НВК | 8 | хімія | І |
50 | Василишин Дзвінка Борисівна | Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | хімія | І |
51 | Хомин Віталій Юрійович | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | географія | І |
52 | Болкун Маркіян Андрійович | Борщовицький НВК | 8 | географія | І |
53 | Онишкевич Микола Тарасович | Оброшинська ЗОШ I-III ст. | 10 | географія | І |
54 | Дець Олег Сергійович | Оброшинська ЗОШ I-III ст. | 11 | географія | І |
55 | Михайлів Богдан Ігорович | Щирецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст | 9 | ІКТ | І |
56 | Пашиніна Олена | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 11 | ІКТ | І |
57 | Сидорко Дмитро | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 10 | ІКТ | І |
58 | Дмитровська Ярина Андріївна | Мурованська ЗОШ I-III ст. | 8 | ІКТ | І |
59 | Деда Оля Петрівна | Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 8 | історія | І |
60 | Лев Андрій Володимирович | Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 10 | історія | І |
61 | Моравська Марія Богданівна | Мурованська ЗОШ I-III ст. | 11 | історія | І |
62 | Хомин Віталій Юрійович | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | історія | І |
63 | Гоголь Святослав Олегович | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 11 | економіка | І |
64 | Молочій Софія Андріївна | Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | хімія | І |
2. Враховуючи рішення журі, визнати призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад :
2.1. Друге місце присвоїти:
№ з/п | Прізвище, ім’я по батькові учні | Школа | Клас | предмет | Місце |
1 | Мінаєв Андрій Юрійович | Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст. | 9 | трудове | ІІ |
2 | Кравець Марія Олексіївна | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 8 | трудове | ІІ |
3 | Дропа Роман Віталійович | Пикуловицький НВК | 9 | трудове | ІІ |
4 | Вовчанський Семен Семенович | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | трудове | ІІ |
5 | Березюк Світлана Михайлівна | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 11 | трудове | ІІ |
6 | Король Христина Василівна | Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 8 | фізика | ІІ |
7 | Редько Анастасія Ярославівна | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 10 | фізика | ІІ |
8 | Куций Віктор Андрійович | Борщовицький НВК | 7 | фізика | ІІ |
9 | Теплий Данило Ігорович | Борщовицький НВК | 8 | фізика | ІІ |
10 | Ривак Максим Тарасович | Борщовицький НВК | 9 | фізика | ІІ |
11 | Міськів Богдан Володимирович | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 6 | математика | ІІ |
12 | Кохман Олеся Василівна | Містківська ЗОШ I-III ст. | 8 | математика | ІІ |
13 | Білан Олег Михайлович | Чижиківська ЗОШ І-ІІІст. | 6 | математика | ІІ |
14 | Пікас Віра Миколаївна | Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | християнська етика | ІІ |
15 | Козачок Богдан Олегович | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 8 | християнська етика | ІІ |
16 | Чудяк Дам’ян Юрійович | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | християнська етика | ІІ |
17 | Мороз Ольга Іванівна | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 8 | християнська етика | ІІ |
18 | Лис Василина Іванівна | Борщовицький НВК | 10 | християнська етика | ІІ |
19 | Савка Маркіян Іванович | Сороки-Львівська ЗОШ І-ІІ ст | 9 | християнська етика | ІІ |
20 | Стельмах Марія Ярославівна | Чижиківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 9 | християнська етика | ІІ |
21 | Самоїл Наталія Романівна | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 10 | біологія | ІІ |
22 | Чайківська Оксана Андріївна | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 11 | біологія | ІІ |
23 | Вихопень Діана Михайлівна | Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 | біологія | ІІ |
24 | Колб Олег Сергійович | Борщовицький НВК | 10 | біологія | ІІ |
25 | Соловій Вікторія Петрівна | Борщовицький НВК | 8 | біологія | ІІ |
26 | Менкуш Анастасія Сергіївна | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | біологія | ІІ |
27 | Крошняк Софія Юріївна | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 8 | біологія | ІІ |
28 | Гулич Іван Андрійович | Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. | 9 | німецька мова | ІІ |
29 | Стецура Наталя Михайлівна | Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 10 | німецька мова | ІІ |
30 | Дейнека Вікторія Вікторівна | Щирецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст | 10 | німецька мова | ІІ |
31 | Панахид Олена Тарасівна | Ставчанський НВК | 11 | німецька мова | ІІ |
32 | Курчак Христина Михайлівна | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. | 11 | астрономія | ІІ |
33 | Вовчанський Семен Семенович | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. | 9 | астрономія | ІІ |
34 | Менкуш Анастасія Сергіївна | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | анг. мова | ІІ |
35 | Барабаш Таміла Романівна | Пикуловицький НВК | 11 | анг. мова | ІІ |
36 | Грицик Діана Романівна | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | 8 | анг. мова | ІІ |
37 | Кудибовська Анастасія Олегівна | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 8 | анг. мова | ІІ |
38 | Дадашова Ельвіра Оруджівна | Містківська ЗОШ I-III ст. | 11 | екологія | ІІ |
39 | Богоніс Юлія Романівна | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 10 | екологія | ІІ |
40 | Мороз Ольга Іванівна | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 8 | укр.мова | ІІ |
41 | Дацко Анастасія Михайлівна | Ставчанський НВК | 9 | укр.мова | ІІ |
42 | Даляк Соломія Тарасівна | Семенівська ЗОШ I-III ст. | 7 | укр.мова | ІІ |
43 | Савка Софія Василівна | Ямпільський НВК | 7 | укр.мова | ІІ |
44 | Пелех Юлія Павлівна | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 10 | укр.мова | ІІ |
45 | Федотова Сніжанна Олександрівна | Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст | 7 | укр.мова | ІІ |
46 | Найда Марта Володимирівна | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 7 | укр.мова | ІІ |
47 | Лига Софія Романівна | Мурованська ЗОШ I-III ст. | 11 | укр.мова | ІІ |
48 | Сворень Ірина Миколаївна | Борщовицький НВК | 11 | право | ІІ |
49 | Лехка Юлія Олегівна | Борщовицький НВК | 9 | право | ІІ |
50 | Жолдак Богданна Олегівна | Ставчанський НВК | 10 | право | ІІ |
51 | Дмитровська Ярина Андріївна | Мурованська ЗОШ I-III ст. | 8 | інформ. | ІІ |
52 | Кузів Богдан Володимирович | Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. | 9 | хімія | ІІ |
53 | Хомин Віталій Юрійович | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | хімія | ІІ |
54 | Лисецький Богдан Любомирович | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 10 | хімія | ІІ |
55 | Куций Віктор Андрійович | Борщовицький НВК | 7 | хімія | ІІ |
56 | Лакома Надія Михайлівна | Борщовицький НВК | 8 | хімія | ІІ |
57 | Любицька Анастасія Олексіївна | Борщовицький НВК | 11 | хімія | ІІ |
58 | Вовк Василина Андріївна | Пустомитівська ЗОШ №1 I-III ст. | 10 | хімія | ІІ |
59 | Грошова Софія Андріївна | Пустомитівська ЗОШ №1 I-III ст. | 7 | хімія | ІІ |
60 | Дерпак Вікторія Володимирівна | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 8 | хімія | ІІ |
61 | Гаврилів Тетяна Михайлівна | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 11 | географія | ІІ |
62 | Качмар Андрій Андрійович | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 7 | географія | ІІ |
63 | Баюс Тарас Володимирович | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 11 | географія | ІІ |
64 | Колб Тетяна Володимирівна | Борщовицький НВК | 7 | географія | ІІ |
65 | Колб Олег Сергійович | Борщовицький НВК | 10 | географія | ІІ |
66 | Митлович Соломія-Марія Василівна | Семенівська ЗОШ I-III ст. | 7 | географія | ІІ |
67 | Галапац Софія Романівна | Оброшинська ЗОШ I-III ст. | 9 | географія | ІІ |
68 | Дерпак Вікторія Володимирівна | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 8 | географія | ІІ |
69 | Вовчаський Семен Семенович | Пустомитівська ЗОШ № 1 I-III ст. | 9 | географія | ІІ |
70 | Кудибовська Анастасія Олегівна | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 8 | географія | ІІ |
71 | Шевчук Андрій | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | ІКТ | ІІ |
72 | Маланчук Олег Володимирович | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 8 | ІКТ | ІІ |
73 | Бень Остап Ігорович | Ямпільський НВК | 10 | історія | ІІ |
74 | Кечур Ірина Андріївна | Солонківська ЗОШ I-III ст. | 11 | історія | ІІ |
75 | Болкун Маркіян Андрійович | Борщовицький НВК | 8 | історія | ІІ |
76 | Феденяк Олеся Любомирівна | Пустомитівська ЗОШ №1 I-III ст. | 9 | історія | ІІ |
77 | Чечерницька Марта Русланівна | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 11 | економіка | ІІ |
2.2. Третє місце присвоїти:
№ з/п | Прізвище, ім’я по батькові учні | Школа | Клас | предмет | Місце |
1 | Жеребух Діана Ігорівна | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 9 | трудове | ІІІ |
2 | Пона Роман Тарасович | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 9 | трудове | ІІІ |
3 | Гадуп’як Роман Аркадійович | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 10 | трудове | ІІІ |
4 | Сова І.В. | Підбірцівська ЗОШ I-III ст. | 8 | трудове | ІІІ |
5 | Павлюст Юрій Ігорович | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | трудове | ІІІ |
6 | Тимець Назар Андрійович | Борщовицький НВК | 11 | трудове | ІІІ |
7 | Барабаш Ірина Дмитрівна | Пикуловицький НВК | 10 | трудове | ІІІ |
8 | Якімінік Уляна Сергіївна | Ямпільський НВК | 9 | трудове | ІІІ |
9 | Мазур Віталій Анатолійович | Чижиківська ЗОШ І-ІІІст. | 9 | трудове | ІІІ |
10 | Лисий Даниїл Андрійович | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 8 | трудове | ІІІ |
11 | Перетятко Марія Володимирівна | Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст. | 7 | фізика | ІІІ |
12 | Кудибовська Анастасія Олегівна | Зимноводівська ЗОШ №1 | 8 | фізика | ІІІ |
13 | Михайлів Богдан Ігорович | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | фізика | ІІІ |
14 | Бажицька Софія Романівна | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 8 | фізика | ІІІ |
15 | Кріль Михайло Романович | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 7 | фізика | ІІІ |
16 | Стожук Роман Ігорович | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 6 | математика | ІІІ |
17 | Краєвський Микола Віталійович | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 7 | математика | ІІІ |
18 | Магир О. Б. | Семенівська ЗОШ I-III ст. | 8 | математика | ІІІ |
19 | Пілавка Орест Олегович | Борщовицький НВК | 8 | математика | ІІІ |
20 | Паславська Анастасія Олегівна | Ставчанський НВК | 7 | математика | ІІІ |
21 | Жолдак Богданна Олегівна | Ставчанський НВК | 10 | математика | ІІІ |
22 | Капаціла Соломія Михайлівна | Пустомитівська ЗОШ №1 I-III ст. | 11 | математика | ІІІ |
23 | Кобайовська Марта Михайлівна | Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст | 9 | математика | ІІІ |
24 | Петрусевич Лілія Тарасівна | Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст | 10 | математика | ІІІ |
25 | Кузів Богдан Володимирович | Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | математика | ІІІ |
26 | Колюбінський Максим Андрійович | Підбірцівська ЗОШ I-III ст. | 8 | математика | ІІІ |
27 | Гіпнер Соломія Тарасівна | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 10 | математика | ІІІ |
28 | Підгорецький Арсен Володимирович | Ямпільський НВК | 10 | математика | ІІІ |
29 | Качмирик Богдан Олегович | Ланівська ЗОШ I-II ст. | 6 | математика | ІІІ |
30 | Двилюк Іван Ігорович | Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 8 | християнська етика | ІІІ |
31 | Сокіл Юлія Назарівна | Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 9 | християнська етика | ІІІ |
32 | Лещишин Анастасія Володимирівна | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 10 | християнська етика | ІІІ |
33 | Зарічна Олеся Ярославівна | Ставчанський НВК | 9 | християнська етика | ІІІ |
34 | Тітільн Наталія Володимирівна | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 10 | християнська етика | ІІІ |
35 | Борчук Анастасія Ярославівна | Ямпільський НВК | 8 | християнська етика | ІІІ |
36 | Кунта Діана Марянівна | Годовицька ЗОШ І-ІІІ ст. | 8 | християнська етика | ІІІ |
37 | Лотоцька Юліана Андріївна | Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. | 9 | християнська етика | ІІІ |
38 | Косопуд Мар’яна Василівна | Кротошинська ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 | біологія | ІІІ |
39 | Вархола Роман Олегович | Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | біологія | ІІІ |
40 | Труба Остап Ігорович | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 | 11 | біологія | ІІІ |
41 | Надозірна Юлія Сергіївна | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 | 9 | біологія | ІІІ |
42 | Пайтак Соломія Ростиславівна | Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. | 8 | біологія | ІІІ |
43 | Василишин Дзвінка Борисівна | Сололнківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | біологія | ІІІ |
44 | Фітьо Василина Ігорівна | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 11 | біологія | ІІІ |
45 | Бедрило Богдан Богданович | Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | біологія | ІІІ |
46 | Тибінка Олег Ігорович | Старосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів | 10 | біологія | ІІІ |
47 | Магола Соломія Юріївна | Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 9 | німецька мова | ІІІ |
48 | Хомин Віталій Юрійович | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | німецька мова | ІІІ |
49 | Баштаник Дамʼян Олесандрович | Ставчанський НВК | 10 | німецька мова | ІІІ |
50 | Гудима Данило Романович | Зимноводівська ЗОШ І-ІІ ст. №2 | 9 | астрономія | ІІІ |
51 | Прач А. І. | Семенівська ЗОШ | 11 | астрономія | ІІІ |
52 | Скарвінко Анастасія Орестівна | Гамаліївська ЗОШ І-ІІ ст. | 8 | анг. мова | ІІІ |
53 | Федецький Назар Андрійович | Гамаліївська ЗОШ І-ІІ ст. | 9 | анг. мова | ІІІ |
54 | Шлапакова Вікторія Віталіївна | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 11 | анг. мова | ІІІ |
55 | Заворотна Анастасія Миколаївна | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | анг. мова | ІІІ |
56 | Хомин Віталій Юрійович | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | анг. мова | ІІІ |
57 | Гудима Данило Романович | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | 9 | англійська мова | ІІІ |
58 | Сидор Лілія Дмитрівна | Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 | анг. мова | ІІІ |
58 | Синюга Олена Олександрівна | Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 8 | анг. мова | ІІІ |
59 | Теплий Данило Ігорович | Борщовицький НВК | 8 | анг. мова | ІІІ |
60 | Горбань Марк Олександрович | Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст | 11 | анг. мова | ІІІ |
61 | Марцонь Владислав Олександрович | Наварійська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія | 10 | анг. мова | ІІІ |
62 | Сорока Поліна Володимирівна | Наварійська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія | 8 | анг. мова | ІІІ |
63 | Труба Остап Ігорович | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 11 | анг. мова | ІІІ |
64 | Шай Богдан Романович | Мурованська ЗОШ I-III ст. | 9 | анг. мова | ІІІ |
65 | Жеребцова Соломія Віталіївна | Солонківська ЗОШ I-III ст. | 10 | екологія | ІІІ |
66 | Грабчак М. О. | Семенівська ЗОШ I-III ст. | 11 | екологія | ІІІ |
67 | Коваль Ростислава Ігорович | Солонківська ЗОШ I-III ст. | 10 | екологія | ІІІ |
68 | Федевич Олексій Михайлович | Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. | 9 | укр.мова | ІІІ |
69 | Хараба Тетяна Михайлівна | Сокільницька ЗОШ I-III ст. | 7 | укр.мова | ІІІ |
70 | Гаврилів Тетяна Михайлівна | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 11 | укр.мова | ІІІ |
71 | Драла Софія Михайлівна | Підбірцівська ЗОШ I-III ст. | 7 | укр.мова | ІІІ |
72 | Тимчук Дарина Олександрівна | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 7 | укр.мова | ІІІ |
73 | Панахид Олена Тарасівна | Ставчанський НВК | 11 | укр.мова | ІІІ |
74 | Ілинич Христина Іванівна | Зубрянський НВК | 8 | укр.мова | ІІІ |
75 | Гарапа Вікторія Богданівна | Підберізцівський НВК І-ІІІ ст. | 8 | укр.мова | ІІІ |
76 | Пелех Дмитро Богданович | Містківська ЗОШ I-III ст. | 8 | укр.мова | ІІІ |
77 | Борчук Анастасія Ярославівна | Ямпільський НВК | 8 | укр.мова | ІІІ |
78 | Редкевич Юстина Романівна | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 7 | укр.мова | ІІІ |
79 | Бутрімова Уляна Віталіївна | Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст | 8 | укр.мова | ІІІ |
80 | Іващишин Маряна Юріївна | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 8 | укр.мова | ІІІ |
81 | Котишин Ірина Богданівна | Підбірцівська ЗОШ I-III ст. | 11 | право | ІІІ |
82 | Лещишин Анастасія Володимирівна | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 10 | право | ІІІ |
83 | Штай Андріана Русланівна | Борщовицький НВК | 10 | право | ІІІ |
84 | Дідик Олеся Олегівна | Ставчанський НВК | 9 | право | ІІІ |
85 | Дума Олеся Романівна | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | право | ІІІ |
86 | Василишин Максим Володимирович | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 11 | хімія | ІІІ |
87 | Шкоропад Василина Богданівна | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 8 | хімія | ІІІ |
88 | Ривак Максим Тарасович | Борщовицький НВК | 9 | хімія | ІІІ |
89 | Паламар Святослав Русланович | Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 7 | хімія | ІІІ |
90 | Кириченко Софія Ярославівна | Щирецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. | 8 | географія | ІІІ |
91 | Леськів Вікторія Тарасівна | Жирівський НВК І-ІІ ст. | 9 | географія | ІІІ |
92 | Коцур Степан Степанович | Зубрянський НВК | 10 | географія | ІІІ |
93 | Топій Назар Володимирович | Зубрянський НВК | 8 | географія | ІІІ |
94 | Крошняк Софія Юріївна | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 8 | географія | ІІІ |
95 | Чечерницька Марта Русланівна | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 11 | географія | ІІІ |
96 | Лисецький Володимир Любомирович | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 8 | ІКТ | ІІІ |
97 | Криса Володимир Анатолійович | Милятичівська ЗОШ І – ІІІ ст. | 10 | ІКТ | ІІІ |
98 | Демків Володимир Ігорович | Підбірцівська ЗОШ I-III ст. | 8 | ІКТ | ІІІ |
99 | Маївський Олег Русланович | Борщовицький НВК | 9 | ІКТ | ІІІ |
100 | Лисяк Віталій Борисович | Пустомитівська ЗОШ №1 I-III ст. | 9 | ІКТ | ІІІ |
101 | Підгорецький Арсен Володимирович | Ямпільський НВК | 10 | ІКТ | ІІІ |
102 | Сидорак Софія Ігорівна | Семенівська ЗОШ I-III ст. | 10 | ІКТ | ІІІ |
103 | Бойдуник Анастасія Романівна | Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 8 | ІКТ | ІІІ |
104 | Лемішко Роман Ігорович | Містківська ЗОШ I-III ст. | 9 | ІКТ | ІІІ |
105 | Труба Остап Ігорович | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 11 | ІКТ | ІІІ |
106 | Барабаш Таміла Романівна | Пикуловицький НВК | 11 | ІКТ | ІІІ |
107 | Коваль Ростислав Ігорович | Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | ІКТ | ІІІ |
108 | Зубрицький Роман Любомирович | Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 | ІКТ | ІІІ |
109 | Шипка Наталія Богданівна | Жирівський НВК І-ІІ ст. | 8 | історія | ІІІ |
110 | Ільків Андріана Михайлівна | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 8 | історія | ІІІ |
111 | Козик Сергій Сергійович | Семенівська ЗОШ I-III ст. | 9 | історія | ІІІ |
112 | Панахид Олена Тарасівна | Ставчанський НВК | 11 | історія | ІІІ |
113 | Дець Олег Сергійович | Оброшинська ЗОШ I-III ст. | 11 | історія | ІІІ |
114 | Луцак Олеся Романівна | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 11 | історія | ІІІ |
115 | Пікас Віра Миколаївна | Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | історія | ІІІ |
116 | Гаврилів Тетяна Михайлівна | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 11 | економіка | ІІІ |
117 | Маланчук Дмитро Юрійович | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 11 | ІКТ | ІІІ |
3. Районному методичному кабінету (завідувач Щерба С.С.) забезпечити участь команд у ІІІ етапі конкурсів згідно поданих заявок в ЛОІППО.
4. Директорам шкіл:
4.1 організувати роботу з підготовки учнів до ІІІ етапу учнівських предметних олімпіад.
4.2 забезпечити участь учнів у ІІІ етапі учнівських олімпіад:
№ з/п | прізвище, імя, по батькові учня | предмет | школа | клас | Прізвище, імя та по батькові вчителя |
1 | Лехка Юлія Олегівна | правознавство | Борщовицький НВК | 9 | Куций Андрій Федорович |
2 | Панахид Олена Тарасівна | правознавство | Ставчанський НВК | 11 | Колодій Ольга Іванівна |
3 | Бушко Юрій Ігорович | правознавство | Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | Шекета Василь Іванович |
4 | Ковальчук Олеся Олегівна | правознавство | Пустомитівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. | 9 | Дрозда Руслана Степанівна |
5 | Кушнір Юлія Михайлівна | Трудове навчання | Пикуловицький НВК | 9 | Матківська Марія Іванівна |
6 | Гацько Олег Сергійович | Трудове навчання | Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 | Бакай Василь Ігорович |
7 | Гаргаля Мар’ян Олегович | Трудове навчання | Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. | 9 | Бакай Василь Ігорович |
8 | Гненюк Кароліна Андріївна | Трудове навчання | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 10 | Демчук Марія Тимофіївна |
9 | Михайлів Богдан Ігорович | ІКТ | Щирецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст | 9 | Вовк Наталія Петрівна |
10 | Дмитровська Ярина Андріївна | ІКТ | Мурованська ЗОШ I-III ст. | 8 | Дмитровський Андрій Степанович |
11 | Гоголь Святослав Олегович | економіка | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 11 | Микитка Уляна Богданівна |
12 | Любицька Анастасія Олексіївна | екологія | Борщовицький НВК | 11 | Фрис Юрій Степанович |
13 | Росипська Марта Ярославівна | екологія | Годовицька ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | Максимів Ірина Василівна |
14 | Проців Богдан Васильович | інформатика | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | Сабор Галини Олександрівна |
15 | Підгорецький Арсен Володимирович | інформатика | Ямпільський НВК | 10 | Білоус Лідія Іванівна |
16 | Бедрило Богдан Богданович | інформатика | Оброшинська ЗОШ I-III ст. | 10 | Магала Оксана Василівна |
17 | Грицько Катерина Сергіївна | астрономія | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. | 11 | Мороз Сергій Йосипович |
18 | Вовк Василина Андріївна | астрономія | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. | 10 | Мороз Сергій Йосипович |
19 | Деда Ольга Петрівна | історія | Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 8 | Косилович Оксана Олексіївна |
20 | Лев Андрій Володимирович | історія | Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 10 | Василишин Оксана Борисівна |
21 | Моравська Марія Богданівна | історія | Мурованська ЗОШ I-III ст. | 11 | Мельничук Христина Ігорівна |
22 | Хомин Віталій Юрійович | історія | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | Басюк Оксана Ярославівна |
23 | Болкун Маркіян Андрійович | історія | Борщовицький НВК | 8 | Куций Андрій Федорович |
24 | Будинкевич Анна Петрівна | хімія | Лапаївська ЗОШ I-III ст. | 9 | Буряник Ольга Антонівна |
25 | Волос Ольга Василівна | хімія | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІст. | 11 | Ярош Ірина Василівна |
26 | Пілавка Орест Олегович | хімія | Борщовицький НВК | 8 | Фрис Юрій Степанович |
27 | Молочій Софія Андріївна | хімія | Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | Юзич Андрій Романович |
28 | Василишин Дзвінка Борисівна | хімія | Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | Стрихарська Наталія Романівна |
29 | Хомин Віталій Юрійович | географія | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | Мандзик Тетяна Володимирівна |
30 | Болкун Маркіян Андрійович | географія | Борщовицький НВК | 8 | Колб Лариса Євгенівна |
31 | Онишкевич Микола Тарасович | географія | Оброшинська ЗОШ I-III ст. | 10 | Кушнір Світлана Євгенівна |
32 | Дець Олег Сергійович | географія | Оброшинська ЗОШ I-III ст. | 11 | Кушнір Світлана Євгенівна |
33 | Колб Олег Сергійович | географія | Борщовицький НВК | 10 | Колб Лариса Євгенівна |
34 | Галапац Софія Романівна | географія | Оброшинська ЗОШ I-III ст. | 9 | Кушнір Світлана Євгенівна |
35 | Дерпак Вікторія Володимирівна | географія | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 8 | Бобеляк Ярослав Богданович |
36 | Вовчаський Семен Семенович | географія | Пустомитівська ЗОШ № 1 I-III ст. | 9 | Бернатович Людмила Казимирівна |
37 | Кудибовська Анастасія Олегівна | географія | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 8 | Сенів Роксолана Юріївна |
38 | Петрусевич Лілія Тарасівна | фізика | Солонківської ЗОШ І – ІІІ ст. | 10 | Созанська Тетяна Юріївна |
39 | Редько Анастасія Ярославівна | фізика | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 10 | Мороз Сергій Йосипович |
40 | Василенко Роман Романович | фізика | Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | Войцеховська-Штаблава Анна Марянівна |
41 | Дерпак Вікторія Володимирівна | фізика | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | 8 | Ворощак Ірина Василівна |
42 | Кінах Роман Васильович | фізика | Кротошинська ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 | Жовтанська Наталія Миколаївна |
43 | Стик Софія | біологія | Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 8 | Щурко Марія Василівна |
44 | Гуменна Таня Сергіївна | біологія | Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 | Шулим Леся Василівна |
45 | Богоніс Юлія Романівна | біологія | Пустомитівська ЗОШ №1І-ІІІ ст.. | 10 | Кикоть Оксана Володимирівна |
46 | Кузів Богдан Володимирович | біологія | Щирецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | Даць Оксана Степанівна |
47 | Хильченко Євген Віталійович | біологія | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 10 | Краєвська Наталія Степанівна |
48 | Менкуш Анастасія Сергіївна | біологія | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | Краєвська Надія Дмитрівна |
49 | Соловій Вікторія Петрівна | біологія | Борщовицький НВК | 8 | Фрис Юрій Степанович |
50 | Чечерницька Марта Русланівна | математика | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 11 | Солодяк Зоряна Іванівна |
51 | Онишкевич Микола Тарасович | математика | Оброшинська ЗОШ I-III ст. | 10 | Вовк Марія Михайлівна |
52 | Підгорецький Арсен Володимирович | математика | Ямпільський НВК | 10 | Петрів Ганна Іванівна |
53 | Хомин Віталій Юрійович | математика | Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 9 | Тиліпська Лідія Степанівна |
54 | Щерба Богдан Стефанович | математика | Оброшинська ЗОШ I-III ст. | 8 | Курилишин Оксана Тихонівна |
55 | Куций Віктор Андрійович | математика | Борщовицький НВК | 7 | Васьків Ганна Михайлівна |
56 | Капаціла Соломія Михайлівна | українська мова та література | Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 11 | Леськів Лариса Михайлівна |
57 | Мельник Божена Ростиславівна | українська мова та література | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 9 | Лакшинська Галина Петрівна |
58 | Пікас Віра Миколаївна | українська мова та література | Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | Андрушко Галина Володимирівна |
59 | Синюга Олена Олександрівна | українська мова та література | Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 8 | Мецан Одарія Миколаївна |
60 | Грицик Діана Романівна | Християнська етика | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 8 | Білецька Олена Михайлівна |
61 | Пузир Соломія Богданівна | Християнська етика | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 9 | Білецька Олена Михайлівна |
62 | Третякова Марія Олегівна | Християнська етика | Зимноводівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. | 10 | Гоза Олена Іванівна |
63 | Козачок Богдан Олегович | Християнська етика | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 8 | Сех Любов Іванівна |
64 | Пелех Юлія Павлівна | Англійська мова | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 10 | Кулик Леся Василівна |
65 | Кільо Ярина Миколаївна | Англійська мова | Сокільницька ЗОШ I-III ст. | 9 | Салагай Галина Романівна |
66 | Лига Софія Романівна | Англійська мова | Мурованська ЗОШ I-III ст. | 11 | Паньків Леся Ярославівна |
67 | Гулич Іван Андрійович | Німецька мова | Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. | 9 | Скрут Тетяна Василівна |
68 | Кільо Ярина Миколаївна | Німецька мова | Сокільницька ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | Скрут Тетяна Василівна |
69 | Пелех Юлія Павлівна | Німецька мова | Пустомитівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. | 11 | Кулик Леся Василівна |
4.3 з наказом відділу освіти ознайомити учителів – предметників, які готують учасників обласного етапу всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача РМК Щербу С.С.
Начальник відділу освіти М.Лісна
ГРАФІК
ПРОВЕДЕННЯ СЕРПНЕВИХ СЕКЦІЙНИХ НАРАД
УЧИТЕЛІВ-ПРЕДМЕТНИКІВ
у 2015-2016 н.р.
Норма представництва – по 1 вчителеві від школи.
Графік проведення методичних об'єднань вчителів
№ з/п | предмет | відповідальний | дата | місце проведення | час |
1 | Серпнева конференеція | Лісна М.М. | 27.08.2015 | Зимноводівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 | 11.00 |
2 | Українська мова та література | Лазар М.І. Ілик П.І. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 | 10.00 |
3 | Християнська етика | Лазар М.І. Варгаль. Н.О. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 | 12.00 |
4 | Іноземні мови | Лазар М.І., Ілик П.І. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 | 14.00 |
5 | Світова література | Пилипець Г.Р. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 | 10.00 |
6 | Бібліотекарів | Пилипець Г.Р. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 | 12.00 |
7 | Математика | Стахурська М.М. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 | 10.00 |
8 | Хімія | Камінецький Л.Ю. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 12.00 |
9 | Біологія. Основи здоров'я | Камінецький Л.Ю. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 10.00 |
10 | Практичні психологи | Камінецький Л.Ю. | 10.09.2015 | Відділ освіти | 14.00 |
11 | Історія | Варгаль. Н.О., Нагірний А.Я. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 | 10.00 |
12 | Правознавство | ||||
13 | Географія, економіка | Когут Н.О. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 10.00 |
14 | Педагоги - організатори | Когут Н.О. | 2.09.2015 | Відділ освіти | 14.30 |
15 | Заступники директорів з виховної роботи | ||||
16 | Інформатика | Щерба С.С. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 10.00 |
17 | Фізика. Астрономія | Щерба С.С. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 12.00 |
18 | Трудове навчання | Щерба С.С. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 14.00 |
19 | Захист Вітчизни | Ілик П.І. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 12.00 |
20 | Заступників директорів з навчально - виховної роботи | Щерба С.С. | 8.09.2015 | Відділ освіти | 14.30 |
21 | Фізкультура | Козирський В.В. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 10.00 |
22 | Початкова школа для учителів 4 - х класів | Стецьків Г.Ю. | 25.08.2015 | Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 | 12.00 |
23 | Образотворче мистецтво, художня культура | Тураш Н.Я. | 25.08.2015 | м.Львів Музей А.Шептицького | 11.00 |
24 | Музичне мистецтво | ||||
25 | Завідувачі ДНЗ | Тураш Н.Я. | 04.09.2015 | Відділ освіти | 14.00 |
26 | Директори шкіл | Лісна М.М. | 3.09.2015 | Відділ освіти | 10.00 |