Тренінг«Перша медична допомога»

Тренінг«Перша медична допомога»

Знання правил надання першої медичної допомоги необхідні всім. Насамперед для того, щоб розпочати, на перший погляд прості, але дуже необхідні і негайні заходи щодо порятунку. Від умінь людини, яка подає допомогу, нерідко залежить життя потерпілого.

У середу 28 листопада до Лапаївської ЗОШ І-ІІІст. імені Героя України Георгія Кірпи приїхали інструктори для того, щоб навчити дітей надавати першу медичнудопомогу. Учні 8-Б класу разом із вчителем біології НарольськоюО.В. охоче слухали, як допомогти людині. Кожен відчув, як тяжко нашимлікарям рятувати чиєсь життя. Коли робили серцево-легеневу реанімацію дуже хвилювалися, оскільки були першими, хто рятував життя, хоч іляльці, та в майбутньому зможуть застосувати ці знання для порятунку людини.

Від тренінгу залишилися дуже яскраві, позитивні враження, а найголовніше – навички, мета яких не розгубитися, не нашкодити іправильно допомогти, а може, і врятувати чиєсь життя. Хочеться вірити, що не знадобиться, але в нинішніх реаліях з цимизнаннями діти будуть почувати себе впевненіше.


Кiлькiсть переглядiв: 29

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 25 Травня 2019

Цей сайт безкоштовний!