Спортивний майданчик – відкрито

Спортивний майданчик – відкрито

8 вересня у день фізкультури і спорту, відбулася вимріяна роками поколіннями учнів, їхніх батьків та учителів ОЗ «Пустомитівська ЗОШ № 1 І – ІІІ ступенів» подія – відкриття спортивного майданчика з твердим покриттям, до спорудження якого приклали зусиль депутати різних рівнів, представники районної та міської влади.

З нагоди урочистого відкриття спортивної споруди розділити радість шкільної родини прибуло чимало поважних гостей, зокрема, депутат Верховної ради Б.Дубневич, керуючий справами Львівської обласної ради В. Харлов, голови районної ради та адміністрації Г.Гичка та І.Хрунь, його заступники П.Городечний та В.Войтович, міський голова О.Серняк, депутати обласної ради М.Лісна та І.Лабай, начальник відділу освіти рай держадміністрації Є.Гладиш та ін.

Як годиться, після перерізання стрічки освятив та поблагословив нове починання настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці отець Юрій Чудяк.

Небуденність подій підкреслювали святкове оздоблення із жовто-блакитних кульок входу на майданчик, слова ведучих свята Василини Вовк та Ольги Осідач, музика й піднесений настрій присутніх, особливо малечі, котра бігаючи за м’ячами, наввипередки демонструвала свою спритність і швидкість.

Запального ритму завдали шкільний вокально – хореографічний колектив «Юна»( керівник Л.О.Паук), та пісні вихованців районної дитячої школи мистецтв (керівник І. Шуст – Назарчук). Міський голова О. Серняк

вручив директору опорного закладу С.Морозу символічний ключ, подякував усім причетним до зведення майданчика і вручив подяку відомому доброчинцю Б.Дубневичу, завдяки сприянням якого не тільки в нашому місті, але й в районі постало уже не одне гарне новозведення.

Завершилося свято матчами гравців місцевих футбольних команд.

Кiлькiсть переглядiв: 13

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 16 Квітня 2019

Цей сайт безкоштовний!