Свято Першого дзвоника та відкриття спортивного майданчика

Свято Першого дзвоника та відкриття спортивного майданчика

у Зимноводівській школі № 2

От і закінчилось ще одне веселе і безтурботне літо. А, отже, настав час вирушати у нову захоплюючу мандрівку дивовижною Країною Знань.

1-го вересня продзвенів Перший дзвоник у Зимноводівській ЗОШ І – ІІІ ступенів №2. На свято зібралась уся велика шкільна родина. Святково прибране подвір’я школи ,чудові вишиванки, сонячний ранок і музика створили гарний настрій.

Одночасно відбулась ще одна дуже важлива подія. Для школи відкрився новий спортивний майданчик. З нагоди його відкриття на свято прибули почесні гості: народні депутати, керівники районної адміністрації, сільський голова, всечесніші отці…

З привітанням виступили народний депутат ВР Б.В. Дубневич, голова Пустомитівської районної ради Г.Г. Гичка. Прозвучало багато теплих слів і побажань.

Майбутнім спортсменам, учням школи Б. В. Дубневич і перший заступник голови федерації футболу Львівської області п. Я. Грисьо вручили чудові футбольні м’ячі.

Після перерізання стрічки та освячення майданчика перший гол у ворота забили сільський голова В. Гутник та ініціатор будівництва, депутат обласної ради М. М. Гичка.

Тепер учні матимуть ще більше можливості займатись спортом, зміцнювати своє здоров’я на цьому чудовому майданчику, про який тривалий час ми могли лише мріяти .

На завершення свята відбувся товариський матч між командою учнів школи та командою батьків. Підтримати їх зібралась уся школа. З рахунком 2 : 1 перемогла команда школярів.

Ніщо так не тішить серце, як наші діти особливо, коли вони здорові, щасливі, веселі і дарують нам свою радість.

Майданчик – просто клас!

Найкращий дарунок для нас!

Дякуємо усім, хто долучився до будівництва спортивного майданчика у Зимноводівській ЗОШ № 2 !

Кiлькiсть переглядiв: 31

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 16 Квітня 2019

Цей сайт безкоштовний!