Підсумкова сесія НУШ у Підбірцівській ЗОШ І-ІІІ ст.

На базі Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом тренера Блощичак О.М. та за участю вч. інформатики Татарин М.Я. відбулася підсумкова очна сесія для вчителів 1-х класів Нової Української школи. Педагоги опрацювали модуль «Особливості організації освітнього середовища», де ознайомились з питаннями планування тематичного дня, інтелект-картою як інструментом планування. У модулі «Педагогіка партнерства» поглибили своє розуміння ролі батьків в освітньому процесі, познайомились з різними формами співпраці та перевагами залучення батьків до освітнього процесу.

У модулі «Основи інклюзивної освіти» вчителі ознайомлись з концепцією інклюзивної освіти як забезпечення права кожної дитини на якісну освіту та особливостями її реалізації. Розглядалось питання роботи з учнями з різними функціональними обмеженнями, облаштування комфортного фізичного середовища, налагодження турботливих дружніх взаємовідносин.

Опрацювали слухачі і модуль « Інтегроване навчання», методики викладання у першому класі та особливості оцінювання навчальних досягнень учнів.

Навчати цікаво, творчо, готувати дітей до життя – головне завдання НУШ наголосила Блощичак О.М.

Навчання пройшло ефективно, у позитивному настрої, педагоги отримали цінну інформацію та практичні поради.

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 29 Серпня 2019

Цей сайт безкоштовний!